PRACA - Operator pieców hartowniczych - jedna zmiana

środa, 22.8.2018 12:41 673 0

Przedsiębiorstwo AMS Sp.zo.o. zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń specjalnych. Budujemy stanowiska i linie montażowe, stanowiska kontrolno-pomiarowe, urządzenia transportu technologicznego.

Obecnie szukamy kandydata na stanowisko:

Operator pieców hartowniczych

Miejsce pracy: Świdnica /Jagodnik

 Opis stanowiska:

  • praca w systemie 1 zmianowym

  • hartowanie i piaskowanie wytwarzanych produktów

  • Firma zapewnia przeszkolenie w dziedzinie hartowania

Wymagania:

  • chęć rozwoju,

  • zaangażowanie w pracy,

Oferujemy:

  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie brutto (3900,00pln – 4500,00pln)

  • możliwość zdobycia doświadczenia,

  • pakiety socjalne,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

dorota.antoniuk@ams-at.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”