PRACA - konstruktor/ technolog

środa, 25.4.2018 11:33 1052

Poszukujemy osób na stanowisko:

                                                           KONSTRUKTOR-TECHNOLOG

Zakres obowiązków:

– projektowanie maszyn i urządzeń,
– sporządzanie i weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej,
– przygotowywanie rysunków wykonawczych,
– rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji projektu.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub kierunki pokrewne (mile widziani absolwenci),
– biegła znajomość rysunku technicznego,
– umiejętność projektowania w programie Solid Edge,
– znajomość technologii obróbki mechanicznej – obsługa programu ESPRIT CAM,
– kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność,

Oferujemy:

– stabilną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– niezbędne narzędzia pracy,
– przyjazną atmosferę,
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: biuro@stalux.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”