PRACA - operator maszyn

czwartek, 6.9.2018 10:06 2555

jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym, zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w 21 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia ponad 8000 pracowników. Więcej informacji na stronach www.lincolnelectriceurope.com , www.lincolnelectric.pl

 Operator maszyn

 miejsce pracy: Dzierżoniów woj. dolnośląskie

Zadania

  •  Praca przy obsłudze urządzeń do produkcji  drutu i elektrod spawalniczych
  •  Zapewnianie ciągłości pracy i realizację planu produkcyjnego
  •  Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego pod względem bezpieczeństwa i jakości

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dokładności i zaangażowania
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole

Wybranym na powyższe stanowisko osobom oferujemy:

  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • praca dwu- i trzyzmianowa

Aplikacje (CV) wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych  oraz tematem "OM -", prosimy kierować na adres:

Harris Calorific Int. Sp. z o o., ul Strefowa 8, 58-200 Dzierżoniów

lub drogą elektroniczną: rekrutacjaldz@lincolnelectric.eu

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia jednocześnie informując, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Harris Calorific Int. Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji."