PRACA - specjalista ds. sprzedaży

piątek, 13.7.2018 10:22 1929

Specjalista ds. Sprzedaży - język rosyjski (biegle w mowie i piśmie )

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów w kontekście różnorodnych projektów: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień w jęz. rosyjskim
  • Poszukiwanie rynków zbytu
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień

Wymagania:

  • Preferowana osoba o narodowości : rosyjskiej lub ukraińskiej lub białoruskiej.
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dyspozycyjności i elastyczności czasu pracy ( wyjazdy w delegacje krajowe  i zagraniczne )
  • Komunikatywność,
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Swobodne posługiwanie się komputerem
  • Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wymaganych kwalifikacji
  • Elastyczne godziny
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres: biuro@recomit.pl

lub tel. 74 6675889

lub osobiście:
Recom IT
58-200 Dzierżoniów
ul.Świdnicka 149