PRACA - szwaczka, mechanik maszyn

piątek, 20.4.2018 09:08 608

P.P.H.U.  BIG-POL Roman Domański
58-240 Piława Górna
ul. Młynarska 4

Firma BIG-POL istnieje na rynku już od ponad 20 lat.
Zajmujemy się produkcją kontenerów elastycznych BIG-BAG.

Zatrudnimy pracowników na stanowisku:

SZWACZKA
miejsce pracy: Piława Górna

Zakres obowiązków:

- praca jako szwaczka przemysłowa
- obsługa maszyn przemysłowych do szycia

Wymagania:

- umiejętność szycia na maszynach przemysłowych
- praca z podstawowymi schematami krawieckimi lub osobom niewykwalifikowanym zapewniamy przyuczenie do zawodu
- dyspozycyjność
- zdolności manualne

Oferujemy:

- umowę o pracę
- praca w zgranym zespole
- system dwuzmianowy od poniedziałku do piątku

Zatrudnimy pracownika na stanowisku:

MECHANIK MASZYN

Obowiązki:

- Dokonywanie przeglądów technicznych, konserwacja i naprawa maszyn szwalniczych, krajarek i drukarek fleksograficznych,
- dbałość o dobry stan w/w urządzeń,

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe, mile widziane średnie techniczne,
- wiedza z zakresu budowy i działania maszyn szwalniczych, krajarek i drukarek,
- minimum 3 letnie doświadczenie w naprawach w/w maszyn,
- znajomość technologii szycia,
- mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV,
- samodzielność, zaangażowanie, pomysłowość,
- bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowę o pracę i stałe wynagrodzenie podstawowe wraz z premiami,
- stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku,
- możliwość rozwoju zawodowego,

Praca od zaraz!

Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową: info@big-pol.com.pl,

lub telefonicznie: 74 832 55 11

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych – Dz.U. Nr 133 poz.883”)