PRACA - Grafik komputerowy

piątek, 6.4.2018 09:11 468

Firma, będąca producentem opakowań na rynku od 2004 roku  w związku z nową wdrażaną inwestycją i dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Bardo
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • przygotowanie materiałów do druku offsetowego w postaci elektronicznej,
  • dostosowanie projektu do wymagań technicznych i metody druku,
  • nanoszenie zmian w plikach agencyjnych Klientów, zgodnie z wymaganiami Klientów,
  • przygotowanie wariantów projektu do zaprezentowania Klientowi,
  • przygotowanie pliku wynikowego do naświetlania,
  • archiwizowanie plików.

Wymagania:

  • znajomość obsługi programów graficznych Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw i Adobe Indesign,
  • znajomość najnowszych technik graficznych,
  • znajomość zagadnień poligraficznych,
  • mile widziane rozeznanie rynku druku offsetowego,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

biuro@kentpak.pl

lub kontakt tel. 74 8 171 275 wew. 12 lub 15

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)”.