Praca - magazynier/pracownik produkcji

środa, 22.8.2018 10:13 792

Magazynier/Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Dzierżoniów

O FIRMIE

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.
Przyszłość jest teraz.

WYMAGANIA

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Dyspozycyjność- praca w systemie trzy zmianowym

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

ZADANIA NA STANOWISKU

  • Dostarczanie komponentów na obszary

  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego

  • Zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP

OFERUJEMY

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Pracę na pełny etat

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • Szeroki pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta lekowa, dofinansowanie obiadów, bony na święta, ubezpieczenia grupowe)

  • Płatne nadgodziny w rozliczeniu miesięcznym

  • Stabilność zatrudnienia

  • Stołówkę pracowniczą i dofinansowanie posiłków

  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

  • Bezpłatne kursy językowe (angielski, niemiecki)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Magdalena.Legierzynska@nVent.com, za pomocą formularza lub pozostawienie na recepcji:
NVent, ul. Strefowa 10, 58-200 Dzierżoniów