Bierutów za mocny

środa, 14.11.2018 14:29 948 0

W 6. kolejce rozgrywek III ligi siatkarskiej na Dolnym Śląsku AKS Strzegom podejmował u siebie PKPS Siatkarza Bierutów. Spotkanie odbyło się w hali OSiR 10 listopada br.

Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:1 (26:24, 25:21, 22:25 i 25:18). Pojedynek od początku był wyrównany. Strzegomianie nie wystraszyli się wicelidera. Niesamowite emocje były już pierwszym secie. Przy stanie 24:24 AKS popełnił dwa błędy przy odbiorze piłki, co spowodowało łatwe oddanie inicjatywy i w konsekwencji przegraną do 24. W drugim secie siatkarze z Bierutowa kontrolowali przebieg spotkania i dość łatwo wygrali seta do 21.

W trzeciej odsłonie gospodarze poderwali się do walki i dzięki dobrej zagrywce i świetnym atakom ze skrzydeł to AKS Strzegom cieszył się z wygranej partii 25:22. Kiedy wydawało się, że siatkarze AKS pójdą za ciosem i doprowadzą w meczu do remisu, w grze gospodarzy pojawiła się nerwowość i brak skuteczności. Wykorzystała to drużyna z Bierutowa, która zwyciężyła w 4 secie 25:18.

Już 17 listopada kolejny mecz naszych siatkarzy. Zapraszamy kibiców do hali OSiR wyjątkowo na godzinę 14.00.