PRACA - operator produkcji i technik utrzymania ruchu

piątek, 26.5.2017 09:31 4547 0

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydatów na stanowiska:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Zakres obowiązków:

  • realizacja planu produkcyjnego

  • przestrzeganie zasad BHP

  • nadzór na pracą maszyn

  • obsługa urządzeń pomiarowych (siła odrywania, multimetry, suwmiarki, mikrometry)

  • obsługa komputera i paneli dotykowych (pakiet Office, systemy zarządzania produkcją)

  • transport i załadunek materiałów produkcyjnych

  • usuwanie prostych usterek na linii produkcyjnej

  • kontrola i w razie potrzeby zmiana parametrów produkcyjnych (parametry zgrzewu, parametry systemów wizyjnych itd.)

  • wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych (działania z obszaru TPM – Total Production Maintenance)

Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe , zawodowe lub średnie profilowe (elektryk/mechanik/mechatronik/ elektronik)

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne).

CV w języku polskim prosimy przesyłać na adres: lgrekrutacja@lgchem.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

  • Utrzymanie maszyn w ciągłej produkcji.

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych  zespołów  składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych;

  • Pomiary parametrów procesów technologicznych.

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

  • Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych

  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp),

  • Tworzenie instrukcji pracy/ procedur.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne).

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym.

  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki.

  • Doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych byłaby dodatkowym atutem.

  • Innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBISHI.

Oferujemy:

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

CV prosimy składać na adres: lgrekrutacja@lgchem.com w języku polskim, w języku angielskim będzie atutem.