PRACA w Cast SA

piątek, 24.8.2018 09:26 4223 0

CAST S.A. W ŚWIEBODZICACH  poszukuje osób do pracy na stanowiskach produkcyjnych

Miejsce pracy: Świebodzice

Opis stanowiska:
∙ Prace przy produkcji folii stretch z wykorzystaniem najnowszych technologii
∙ Nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyn produkcyjnych;
Od Kandydatów oczekujemy:
∙ Doświadczenia w pracy na produkcji
∙ Zdolności manualnych
∙ Dyspozycyjności
∙ Umiejętności współpracy w grupie oraz samodzielności w działaniu;
∙ Sumienności i rzetelności
∙ Wykonywania powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi na
zakładzie zasadami bhp.
∙ Chęci do wykonywania powierzonych zadań z należytą starannością;

W zamian zapewniamy:
∙ Możliwość rozwoju kompetencji technicznych poprzez połączenie wiedzy teoretycznej z
praktyką;
∙ Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Cast S.A. , nie przez agencję
pracy;
∙ Pracę w równoważnym systemie (dwa dni pracy dwa dni wolne) lub podstawowym (dwie zmiany 6-4;14-22))
∙ Przejrzyste warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + premie motywacyjne i
∙ regulaminowe);
∙ Dodatkowe wynagrodzenie za polecenie nowej osoby
∙ Dodatkowe wynagrodzenie akordowe
∙ Nagrody jubileuszowe
∙ Szkolenia wewnętrzne
∙Zwrot kosztów dojazdu
∙ Rodzinną atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail rekrutacja@cast.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy: Świebodzice, ul. Wodna 18.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 609 354 440

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”