Udany weekend judoków Tatami

piątek, 2.11.2018 13:10 876 0

W sobotę, 27 października br. w Warszawie odbył się kolejny turniej z serii International Judo Leage, w którym wystartowała dwójka zawodników strzegomskiego klubu Tatami. Dawid Kamiński wspaniale spisał się w tych zawodach, zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii. Adrian Heil po kilku wspaniałych walkach zajął trzecie miejsce.

W niedzielę (28.10) w Gliwicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski AZS w Judo, w których przepięknie zaprezentował się zawodnik naszego stowarzyszenia - Krystian Perchun.

Strzegomianin wygrał wszystkie swoje walki przed czasem - łącznie z walką finałową - zdobywając złoty medal w swojej kategorii i jednocześnie zdobywając tytuł mistrza Polski Juniorów w Akademickich Mistrzostw Polski AZS. Nasz klub zdobył w klasyfikacji drużynowej trzecie miejsce w punktacji zespołowej juniorek i juniorów.

Wielkie gratulacje dla dzieci i trenera Andrzeja Rozwałki.