ZŁOTY STOK: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Złoty Stok
Okręg 1: Gajowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Staszica, Wolności
KKW SLD Lewica Razem - MISIACZYK Ryszard Leon
KW Platforma Obywatelska RP - FRANKOWICZ Janina Maria
KWW Nasza Wspólnota 2014 - DZIEDZIC Stefan
KWW Grażyny Orczyk - OGIELSKI Piotr Waldemar
Okręg 2: Bolesława Chrobrego, Leśna, Św. Jadwigi
KWW Nasza Wspólnota 2014 - ALCHIMOWICZ Zbigniew
KWW Grażyny Orczyk - GÓRSKA-KAJDAK Maria Jolanta
Okręg 3: Pl. Kościelny, 3 Maja od nr 1 do nr 15a (nieparzyste), Wiejska, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 14
KWW Nasza Wspólnota 2014 - MAZIAKOWSKI Dariusz Bogusław
KWW Grażyny Orczyk - KARSKI Łukasz Paweł
Okręg 4: Pl. Kościuszki, Skwer Jana Pawła II, Niska, Wojska Polskiego od nr 14a do nr 38
KWW Nasza Wspólnota 2014 - RAPACZ Andrzej Zdzisław
KWW Grażyny Orczyk - WIEJA Waldemar Jan
Okręg 5: Działkowa, Górnicza, Kłodzka, Krótka, Orłowicza, Krzywa, Spacerowa, Sportowa, Sudecka, Wąska
Komitet Wyborczy PSL - ROSIKOŃ Andrzej
KWW Nasza Wspólnota 2014 - GIERNALCZYK - SREBRO Magdalena Maria
KWW Grażyny Orczyk - KOWCZ Katarzyna Kamila
Okręg 6: Lelewela, Pl. Mickiewicza, Rynek, Traugutta, Złota
KWW Nasza Wspólnota 2014 - BEDNARZ Elżbieta Zofia
KWW Grażyny Orczyk - PROROK Bartłomiej Tomasz
Okręg 7: Chemików nr 2, Harcerska, Kolejowa, Radosna, Strzelecka, 3 Maja od nr 2 (parzyste), 3 Maja od nr 17 do nr 35 (nieparzyste)
KKW SLD Lewica Razem - KARSKI Marcin Piotr
Komitet Wyborczy PSL - TCHÓRZEWSKI Henryk
KWW Nasza Wspólnota 2014 - KRÓL Wojciech Andrzej
KWW Grażyny Orczyk - GAWDONOWICZ Elżbieta
Okręg 8: Chemików (bez nr 2)
Komitet Wyborczy PSL - PIKUL Eugeniusz
KWW Nasza Wspólnota 2014 - HENCEL Bogumił Wiesław
KWW Grażyny Orczyk - KARBOWIAK Patryk Mariusz
Okręg 9: Kasprowicza, 3 Maja od nr 39 (nieparzyste), Ogrodowa, Polna, Prusa, Stawowa, Żeromskiego
KKW SLD Lewica Razem - KĘDZIERSKA Barbara Agnieszka
KW Platforma Obywatelska RP - WRONA Kazimierz Tadeusz
KWW Nasza Wspólnota 2014 - ZNAMIROWSKA Maria
KWW Grażyny Orczyk - RUSZKOWSKA Elżbieta Teresa
Okręg 10: Sołectwo Błotnica , Sołectwo Płonica
Komitet Wyborczy PSL - PLECZKO Piotr Roman
KWW Nasza Wspólnota 2014 - GRYGIEL Adam
KWW Grażyny Orczyk - KAWA Tomasz Piotr
Okręg 11: Sołectwo Mąkolno od nr 1 do nr 68
KWW Nasza Wspólnota 2014 - GŁĄB Marta
KWW Grażyny Orczyk - KOŁODZIEJCZYK Magdalena
Okręg 12: Sołectwo Mąkolno od nr 69 do nr 157
KWW Nasza Wspólnota 2014 - ŚLEZIAK Zbigniew Tadeusz
KWW Grażyny Orczyk - PIETRUSIÓW Waleria Elżbieta
Okręg 13: Sołectwo Chwalisław
KWW Nasza Wspólnota 2014 - WIELGUS Andrzej Grzegorz
KWW Grażyny Orczyk - MROZEK Violetta
Okręg 14: Sołectwo Laski od nr 1 do nr 27 i od nr 112 do nr 156
KWW Nasza Wspólnota 2014 - PIETRZYK Marzena Edyta
KWW Grażyny Orczyk - GAJEK Anna Magdalena
Okręg 15: Sołectwo Laski od nr 28 do nr 111
KWW Nasza Wspólnota 2014 - BODAK Katarzyna Anna
KWW Grażyny Orczyk - ROSIŃSKI Ryszard
źródło: http://wybory2014.pkw.gov.pl/
Przeczytaj komentarze (8)
Komentarze (8)