Kobieta zatrzymana za narkotyki

wczoraj, 14 godz temu 100 0

W poniedziałkowe popołudnie funkcjonariusze z Ogniwa Wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymali 33-letnią kobietę, która posiadała przy sobie amfetaminę. 

Do zatrzymania doszło 28 lipca, około godziny 17:00, na ul. Mickiewicza w Wałbrzychu. Policjanci z Ogniwa Wywiadowczego, realizując czynności ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, zauważyli kobietę, której zachowanie wzbudziło ich podejrzenia. Jak się okazało – słusznie. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili przy 33-latce środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Kobieta została zatrzymana i przewieziona do jednostki Policji. Usłyszała już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)