Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku
Ukradł laserową poziomicę z jednego z marketów budowlanych, jednak dzięki właściwej reakcji pracowników ochrony obiektu i będących w pobliżu policjantów, został zatrzymany na gorącym uczynku przestępstwa. 42-latek stanie teraz przed sądem. Za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.
Policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu praktycznie codziennie prowadzą kontrole rejonów placówek handlowych w naszym mieście. Tym razem funkcjonariusze, po uzyskanym sygnale od pracowników ochrony jednego z marketów na Podzamczu o będącym na terenie placówki handlowej złodzieju, 17 lipca około godziny 16:00 udali się na ul. Wieniawskiego.
Na miejscu potwierdziło się, że 42-latek zabrał z półek sklepowych laserową poziomicę o wartości ponad 800 złotych i nie zamierzał za nią zapłacić. Przy próbie ucieczki mężczyzna został ujęty przez pracowników ochrony obiektu, a chwilę później ostatecznie zatrzymany przez policjantów z „jedynki” i doprowadzony do komisariatu.
Podczas czynności procesowych mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego przyznał się do winy. Nieuszkodzony towar wrócił natomiast na półki sklepowe.
źródło: KMP w Wałbrzychu
Dodaj komentarz
Komentarze (0)