PRACA - LIDER ZMIANY PRODUKCYJNEJ w Industrias Alegre

dzisiaj, 4 godz temu 180

Firma INDUSTRIAS ALEGRE POLAND Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

LIDERA ZMIANY PRODUKCYJNEJ

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie bieżących zleceń produkcyjnych oraz zarządzanie podległym zespołem.
  • Aktywny udział w działaniach poprawiających wydajność, jakość i bezpieczeństwo pracy na linii produkcyjnej.
  • Dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami.
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP w podległym obszarze.
  • Ścisła współpraca z innym działami.
  • Raportowanie realizacji celów.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane.
  • Staranność i sumienność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Chęci do pracy.
  • Zdolności organizacyjne;.
  • Umiejętności komunikacyjne;.
  • Zaangażowanie i energia w działaniu.

Oferujemy:

  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży Automotive.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych.
  • Bezpłatny transport pracowniczy z kierunków Świdnica, Świebodzice, Ząbkowice Śląskie, Piława Górna, Bielawa, Dzierżoniów, Wrocław.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Paczki świąteczne.

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres:

magdalena-kaczmarczyk@ialegre.com  lub katarzyna-bogucka@ialegre.com