komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 4 sierpnia 2020

Dominika, Protazego

[KOMUNIKAT POLICJI] Śmiertelny wypadek między Ząbkowicami a Ciepłowodami

sobota, 23.11.2019 19:48 , odsłony: 3070
kategorie artykułu:

W sobotę 23 listopada po godzinie 7.00 na trasie Ząbkowice Śląskie Ciepłowody na wysokości skrętu na Kobylą Głową doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zderzyły się samochód dostawczy i osobowy, jedna osoba nie żyje. 

[KOMUNIKAT POLICJI]

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony Ząbkowic Śląskich kierujący dostawczym iveco, mieszkaniec powiatu kłodzkiego, z nieustalonych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka osobowym citroenem. Kierowca citroena, 38-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, zmarł. Kierowca samochodu dostawczego i pasażer samochodu osobowego, zostali przewiezieni do szpitala - mówi kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji.  

 Doszło do zdarzenia dostawczego iveco, w którym podróżował tylko kierowca z samochodem osobowym citroen, w którym podróżowały dwie osoby. Kierowca iveco i pasażer z citroena znajdowali się poza pojazdami. W samochodzie osobowym zakleszczony był kierowca, który został ewakuowany a pomocą specjalistycznych narzędzi. Ze względu na jego stan wezwano Lotnicze Pogotowie ratunkowe, niestety mimo reanimacji, mężczyzna w średnim wieku zmarł. Kierowca samochodu dostawczego i pasażer samochodu osobowego zostali przewiezieni do szpitala.

Na wypadek najechał ratownik medyczny, jadący na dyżur, to on jako pierwszy udzielał pomocy poszkodowanym.

 Droga jest całkowicie zablokowana. Objazd przez Kobylą Głowę. 

 

 
poniedziałek, 3.8.2020 15:26
poniedziałek, 20.7.2020 11:54
1
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ELMECIK
ELMECIK