komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 5 lipca 2020

Marii, Antoniego

"Wypoczynek w sercu Kotliny Kłodzkiej" - zobacz film promujący atrakcje naszego regionu

piątek, 9.8.2019 13:19 , komentarze: 2 , odsłony: 8889
kategorie artykułu:

"Wypoczynek w sercu Kotliny Kłodzkiej" - to tytuł filmu ukazującego walory tej części powiatu kłodzkiego, w którym przedstawione są jej atrakcje przyrodnicze i turystyczne - miejsca warte odwiedzenia. 

Zdjęcia wykonywane były w lipcu br. w różnych atrakcyjnych turystycznie miejscach Kotliny Kłodzkiej. W oku kamery stanęły zarówno budowle historyczne, jak i inicjatywy prywatne. Zaangażowanych zostało wiele lokalnych środowisk, właściciele obiektów, jak również inne osoby, które np. podpowiadały, co można pokazać i na co warto zwrócić uwagę.

- Chcieliśmy, aby film był odzwierciedleniem różnorodności atrakcji turystycznych, jakie mamy w Kotlinie Kłodzkiej, w jej sercu: pałace, kościoły, możliwości aktywnego spędzania czasu, także krajobraz i budowle na czele z Twierdzą Kłodzką. Myślę, że ten zamysł został osiągnięty i jednych zachęci do odwiedzin naszego pięknego terenu, a inni odkryją go na nowo – mówią przedstawiciele Towarzystwa Archanioł Michał. - Warto dodać, że w ramach tego samego projektu niebawem wydane zostaną także folder oraz pocztówki.

Film powstał w ramach projektu „Wypoczynek w sercu Kotliny Kłodzkiej”, realizowanego przez Towarzystwo „Archanioł Michał” w Szalejowie Dolnym za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania - Kłodzka Wstęga Sudetów. Jego realizacja była możliwa dzięki środkom Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zachęcamy do obejrzenia filmu.

 

Wasze komentarze

Słabiutki ten film
poniedziałek, 12.08.2019 21:24 autor: Widz
Szkoda ze Gorzuchów jest tak słabo pokazany, można było...
niedziela, 11.08.2019 22:04 autor: oskar
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe