Kłodzko: Kandydaci do Rady Gminy
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Gminy Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
OKRĘG 1: Boguszyn, Jaszkówka, Podzamek, Wojciechowice
TUR Zbigiew Józef - Komitet Wyborczy PSL
GUDAKOWSKA-ROGOWSKA Teresa - KWW Gminy Kłodzko
PŁÓKARZ Janusz Stanisław - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
ZAJDEL Janusz Jerzy - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 2: Jaszkowa Dolna
GORDZIEJEWSKA Magdalena Justyna - Komitet Wyborczy PSL
RENNIK Paweł Jan - KWW Gminy Kłodzko
SYNESZYN Mirosław Robert - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
LIS Jerzy - KWW Rozwój i Partnerstwo
TYBIŃSKI Leszek Jan - KWW Leszka Tybińskiego
OKRĘG 3: Droszków, Gaj, Jaszkowa Górna, Rogówek
TUR Daniela - Komitet Wyborczy PSL
JAROSZ Kazimierz - KKW SLD Lewica Razem
GURZĘDA Dorota Anna - KWW Gminy Kłodzko
JURAK Grzegorz - KWW Aktywni w Gminie
KUBICKA Lucyna Katarzyna - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
PIWOWAR Andrzej - KWW Rozwój i Partnerstwo
WYSPIAŃSKI Józef - KWW PEiR
OKRĘG 4: Ołdrzychowice Kłodzkie Ulice: Fabryczna, Górna, Kłodzka od nr 1 do nr 42, Krótka, Leśna, Osiedlowa, Sportowa, Wodna, Zielona
WITOS Halina Zenobia - Komitet Wyborczy PSL
PIESIAK Andrzej Jan - KWW Razem
OLEJNIK Tadeusz - KWW Aktywni w Gminie
KANTOR Maria Elżbieta - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko 8:
BOGDAŁ Marcin Jan - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 5: Ołdrzychowice Kłodzkie ulice: Bystrzycka, Gromadzka, Kłodzka od nr 43 do końca, Kolejowa, Krzywa, Młyńska, Polna, Słoneczna
BEDNARZ Marcin Łukasz - Komitet Wyborczy PSL
PROTTUNG Artur Marcin - KWW Gminy Kłodzko
KONARSKA Krystyna - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
SMÓŁKA Piotr Bogusław - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 6: Marcinów, Romanowo, Żelazno
KOZAK Mariola - Komitet Wyborczy PSL
ŚWINIAŃSKA Sylwia Joanna - KWW Gminy Kłodzko
ZAJĄCZKOWSKI Piotr - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 7: Krosnowice od nr 1 do nr 96 i od nr 167 do końca
DĄBROWA Edward Antoni - Komitet Wyborczy PSL
BORCZ Mariusz Grzegorz - KW Prawo i Sprawiedliwość
PIOTROWSKA Wanda Maria - KWW Gminy Kłodzko
ZAWÓR Dariusz - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 8: Krosnowice od nr 97 do nr 166, ulice: Fabryczna, Kolorowa, Krótka, Kwiatowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Słoneczna, Sportowa, Tkacka, Wesoła, Włókiennicza, Wodna, Zielona 7 7 1 9
SOŁOTWIŃSKI Kazimierz - Komitet Wyborczy PSL
POGODA Elena - KW Prawo i Sprawiedliwość
ŻYTYŃSKI Grzegorz Artur - KWW Aktywni w Gminie
NAROWSKI Dariusz Adam - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
GÓRAL Joanna Elżbieta - KWW Rozwój i Partnerstwo
ŚWITALSKI Henryk Józef - KWW Północ
PISZCZEK Franciszek - KWW Tradycja i Przyszłość
OKRĘG 9: Starków, Stary Wielisław
BROGOWSKA Marta - Komitet Wyborczy PSL
FELCENLOBEN Małgorzata Teresa - KWW Gminy Kłodzko
ZIELIŃSKA Agnieszka Sylwia - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
DMITROWICZ Aleksander Michał - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 10: Milikowice, Roszyce, Szalejów Dolny
UREWICZ Mirosław Ryszard - Komitet Wyborczy PSL
NAKWASIŃSKA Mariola Dorota - KWW Aktywni w Gminie
DIAKÓW Helena Agnieszka - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
ZARAŃSKI Lesław Zbigniew - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 11: Szalejów Górny
BANACH Stanisław Józef - Komitet Wyborczy PSL
BIEL-LUTOSŁAWSKA Teresa Maria - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
WYRODA Ryszard - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 12: Gorzuchów, Kamieniec, Korytów, Piszkowice, Ruszowice, Święcko
OMACHEL Karol Wacław - Komitet Wyborczy PSL
BIL Aleksander Karol - KWW Gminy Kłodzko
LASAK Tomasz Adam - KWW Aktywni w Gminie
SUCHOŃ Jacek - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
BARCZYK Mieczysław - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 13: Bierkowice, Gołogłowy, Łączna
KUDŁACIK Stanisław Bronisław - Komitet Wyborczy PSL
KOWALCZYK-OBOLEWICZ Ewelina Teresa - KWW Gminy Kłodzko
KULBAKA Ewa - KWW Aktywni w Gminie
ROKA Małgorzata Maria - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
MĄDRO Łucja - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 14: Wilcza, Wojbórz
DZIERZBICKI Zbigniew Andrze - Komitet Wyborczy PSL
JASTRZĘBSKI Mariusz Jacek - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKRĘG 15: Ławica, Młynów, Morzyszów, Podtynie, Ścinawica
WINNICKI Jan - Komitet Wyborczy PSL
MAJCHER Tadeusz - KWW Razem
LECHOCIŃSKI Marek Bogusław - KWW Aktywni w Gminie
NOWAK Sebastian Zbigniew - KWW Niezależni w Gminie Kłodzko
WIĘCKOWSKA Małgorzata - KWW Rozwój i Partnerstwo
Przeczytaj komentarze (3)
Komentarze (3)