Nowa Ruda: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Nowa Ruda
OKRĘG 1: ulice: Bohaterów Getta, Kościelna, Mała, Martwa, Podjazdowa, Rynek
BALAWAJDER Alfred Stanisław - KW Prawo i Sprawiedliwość
KOCHNIARCZYK Józef Teofil - KW Platforma Obywatelska RP
GÓRSKA Krystyna - KWW Rozwój i Partnerstwo
CYMAN Andrzej - KWW Nasze Miasto Nowa Ruda
KOŁACKI Stanisław Marian - KWW ZR
CICHAŃSKI Jacek- KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 2: place: Grunwaldzki ulice: Cmentarna, Królowej Jadwigi, Loretańska, Łukowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego do nr 24, Nadrzeczna, Piastów, Prosta, Przechodnia
BAJER-BENDIUŁ Marta Barbara - KW Prawo i Sprawiedliwość
RICHTER Krzysztof Juliusz - KW Platforma Obywatelska RP
KŁOSSOWSKA-TYSZKA Beata Maria - KWW Rozwój i Partnerstwo
BALCERZAK Arkadiusz Piotr - KWW ZR
SŁOTA Ewa - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 3: place: Księdza Michała Białowąsa ulice: Anny, Armii Krajowej, Ciemna, Gabriela Narutowicza, Góra Anny, Kolejowa, Krótka, Łużycka, Mikołaja Kopernika, Nowa Osada, Pionierów, Przeskok, Sądowa, Strzelecka, Sudecka, Sybiraków
SERNECKI Krzysztof Ryszard - KW Prawo i Sprawiedliwość
BAWECKI Marek Lech - KW Platforma Obywatelska RP
KOBAK Stefan - KWW Rozwój i Partnerstwo
RICHTER Łukasz Krzysztof - KWW (Od)Nowa Ruda
MICHALSKI Arkadiusz Sebastian - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 4: place: Jana Matejki, ulice: Adama Mickiewicza, Błotna, Demokratów, Górna, Graniczna, Kołowa, Kościelec, Lipowa, Mała Kolonia, Myśliwska Osada, Ogrodowa, Stara Osada, Stefana Żeromskiego, Wrześni
BANAŚ Kazimierz Jan - KW Prawo i Sprawiedliwość
GAWLIKOWSKI Tomasz Piotr - KW Platforma Obywatelska RP
BASISTA Bartosz Paweł - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
MYSZOGLĄD Ryszard - KWW ZR 2
NOWAK Sławomir Tomasz - KWW (Od)Nowa Ruda
BEHAN Andrzej - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 5: ulice: Cicha, Jasna, Krzywa, Młyńska, Młyńskie Wzgórze, Niepodległości, Słoneczna, Srebrna, Stara Kolonia, Złota
BOLISĘGA Rafał - KW Platforma Obywatelska RP
FECKO Dawid - KWW Rozwój i Partnerstwo
DASZKIEWICZ Tadeusz Witold - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
BIELA Ryszard - KWW ZR
KOCOŃ Marian Jan - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 6: place: Wiejski osiedla: Nowe ulice: Aleksandra Fredry, Jeziorna, Sportowa, Teatralna, Wąska
KOLEŚNIK Bogusław - KW Prawo i Sprawiedliwość
WYCISK Grzegorz Janusz - KW Platforma Obywatelska RP
ŁYSZCZARCZYK Bogusław - KWW Rozwój i Partnerstwo
MAKOWSKI Mariusz - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
JAŃSKI Krzysztof Artur - KWW ZR
STAWICKI Ireneusz - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 7: osiedla: Piastowskie od nr 5
TURAŃSKI Artur - KW Prawo i Sprawiedliwość
CZERNIATOWICZ Andrzej Adam - KW Platforma Obywatelska RP
FIEDOROWICZ Katarzyna Magdalena - KWW Rozwój i Partnerstwo
CZECHOWSKI Janusz Andrzej - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
THIEL Wojciech Tomasz - KWW ZR
PEZDA Renata Teresa - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 8: osiedla: Piastowskie do nr 4 ulice: Boczna, Krańcowa, Polna, Szpitalna, Tadeusza Kościuszki
KARPIEL Andrzej - KW Prawo i Sprawiedliwość
KASPRZYK Jolanta - KW Platforma Obywatelska RP
LEŚNIOWSKI Tomasz - KWW Nasze Miasto Nowa Ruda
KARPETA Małgorzata - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
PŁONKA Andrzej Kazimierz - KWW ZR
STRAWIŃSKI Jerzy - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 9: ulice: Czarna, Fabryczna, Górnicza, Kopalniana, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 25, Miedzianka, Nowa, Obozowa, Tuczyn, Władysława Reymonta, Zaułek
ZABOROWSKI Robert - KW Platforma Obywatelska RP
WIECZOREK Gerard Ryszard - KWW Rozwój i Partnerstwo
GRUSZKA Marcin Eugeniusz - KWW Nasze Miasto Nowa Ruda
MROCZKO Dawid - KWW (Od)Nowa Ruda
CHMIELEWSKI Mieczysław Kazimierz - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 10: ulice: Dworska, Leśna, Łąkowa, Mostowa, Rzeczna, Stara Droga do nr 30, Świdnicka do nr 50, Zacisze, Zatorze
GRZYBEK Jacek Dariusz - KW Prawo i Sprawiedliwość
GAJCY Halina - KW Platforma Obywatelska RP
SUWAŁA Teresa - KWW Rozwój i Partnerstwo
HAJDUCZYK Jerzy - KWW Nasze Miasto Nowa Ruda
ZACHACZ Piotr Kazimierz - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
GORCZYCA Paweł - KWW ZR
BOBROWICZ Ewa Izabella - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 11: ulice: Brzozowa, Generała Władysława Andersa, Jana Pawła II, Jawornik, Jedności, Podgórska, Rolna, Świdnicka nr 51-90
KARCZEWSKI Zbigniew - KW Prawo i Sprawiedliwość
WILECZEK Krystyna Zofia - KW Platforma Obywatelska RP
HUJDUS Andrzej - KWW Rozwój i Partnerstwo
ZIMOCH Henryk - KWW Nasze Miasto Nowa Ruda
SZAROWICZ Roman Sławomir - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
MÜLER Jan - KW W ZR
FRĄCEK Bogusław- KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 12: ulice: Ludwikowska, Łączna, Pułkownika Józefa Sokola, Stara Droga od nr 31, Świdnicka od nr 91, Władysława Orkana, Zdrojowisko
ROGALSKI Ryszard Marian - KW Prawo i Sprawiedliwość
EISLER Mirosław - KW Platforma Obywatelska RP
ZACHARIASZ Joanna Wiesława - KWW Rozwój i Partnerstwo
STANIOCHA Janusz - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 13: ulice: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Fryderyka Chopina, Generała Józefa Bema, Harcerska, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Kwiatowa, Ludwika Waryńskiego, Parkowa, Rycerska, Słupiecka, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego
KACZMAREK Andrzej Marek - KW Prawo i Sprawiedliwość
PANEK Andrzej Zbigniew - KW Platforma Obywatelska RP
MALUSZCZAK Andrzej Zdzisław - KWW Rozwój i Partnerstwo
BARTOSIK Piotr - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
MOSTOWY Maciej Robert - KWW ZR
WAŁĘSA Regina - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 14: aleje: Najświętszej Marii Panny, ulice: Górska, Kasztanowa, Marii Konopnickiej, Piwna, Połoniny, Radkowska, Szkolna, Zielna
SKARŻYŃSKA Izabela - KW Prawo i Sprawiedliwość
ANISKIEWICZ Małgorzata - KW Platforma Obywatelska RP
MICHAŁOWSKI Jarosław Jerzy - KWW Rozwój i Partnerstwo
BASISTA Lucyna - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
CARYK Irena - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 15: ulice: Akacjowa, Romualda Traugutta
PILCH Magdalena Joanna - KW Prawo i Sprawiedliwość
ZYNKOWSKI Robert - KW Platforma Obywatelska RP
UBIK Jarosław Marian - KWW Rozwój i Partnerstwo
PIOTROWICZ Krzysztof - KWW Nasze Miasto Nowa Ruda
SKULSKA Iwona - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego9
WOLAK Dorota Angelika - KWW ZR
ROLA Łukasz Marcin - KWW (Od)Nowa Ruda
SCHMIDT Magdalena Agnieszka - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 16: ulice: Bożkowska, Debry, Kłodzka do nr 12, Kombatantów RP, Spacerowa, Topolowa, Widokowa, Wrzosowa, Zagórze, Zielonka
GORLACH Jakub - KW Prawo i Sprawiedliwość
WOJDYŁA Dawid Mariusz - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
WRÓBEL Piotr Jan - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 17: osiedla: XXX-lecia do nr 9 i od nr 15
ŚLIWIŃSKI Jakub Jan - KW Prawo i Sprawiedliwość
PULIT Jerzy - KW Platforma Obywatelska RP
GROCHULSKI Kamil Czesław - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
GIL Mirosław - KWW ZR
JANOWICZ Karolina Maria - KWW (Od)Nowa Ruda
SZCZEPAN Anna Ewa - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 18: osiedla: XXX-lecia nr 10-14, ulice: Eugeniusza Kwiatkowskiego, Ugory, Wiejska 7 7 1 19
LUDWIN Marzena Kamila - KW Prawo i Sprawiedliwość
BOJCZUK Witold Jerzy - KW Platforma Obywatelska RP
MAKSYLEWICZ Bożena - KWW Rozwój i Partnerstwo
GROCHOWSKI Zbigniew - KWW Nasze Miasto Nowa Ruda
GAWEŁ Mariusz Wojciech - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
POLITACHA Andrzej - KWW ZR
PLACHOWSKA Alicja Halina - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 19: osiedla: Wojska Polskiego od nr 16
MOLENDA Joanna Magdalena - KW Prawo i Sprawiedliwość
DRUCIAK Zdzisław Jan - KW Platforma Obywatelska RP
ZIEMSKA Jadwiga - KWW Rozwój i Partnerstwo
GUŚCIORA Dariusz Henryk - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
RADGOWSKI Zbigniew Kazimierz - KWW ZR
ŁUKASZEWSKA Elżbieta - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 20: osiedla: Wojska Polskiego nr 8-15 ulice: Kłodzka od nr 13, Szybowa, Wojska Polskiego
ROZMUS Bartłomiej Konrad - KW Prawo i Sprawiedliwość
BARAN Aleksander Kazimierz - KW Platforma Obywatelska RP
PROKOPCZAK Michał - KWW Nasze Miasto Nowa Ruda
KLUBA Marcin Piotr -KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
RADGOWSKI Janusz - KWW ZR
POSTROŻNY Piotr Maciej - KWW Tomasz Kiliński
OKRĘG 21: osiedla: Wojska Polskiego do nr 7, ulice: Węglowa Wola
WOJCIECHOWSKI Mirosław - KW Platforma Obywatelska RP
CZECHOWICZ Tomasz Bartosz - KWW Rozwój i Partnerstwo
CZERWIŃSKI Rafał - KWW "Głos Mieszkańców" Mariusza Czerwińskiego
IZDEBSKI Włodzimierz Piotr - KWW ZR
KUCZAJ Tomasz Jacek - KWW Tomasz Kiliński
Przeczytaj komentarze (1)
Komentarze (1)