Radków: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Radków
OKRĘG 1: miasto Radków: ul. Grunwaldzka od nr 1 do nr 21a, ul. Jagiellońska, ul. Kolonia Leśna, ul. Łąkowa, ul. Piękna, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Słoneczna, ul.Stołowogórska,ul.Szpitalna,ul.Zacisze sołectwo Karłów - Pasterka
STARZYKOWSKA Teresa - KWW „W imię Honoru"
MARCISZ-KASOWSKA Beata - KWW Niezależni 2014-2018
SKOWRON Wiesław - KWW R 2018
JARZYŃSKA Czesława Julianna - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 2: miasto Radków: ul. Bolesława Chrobrego, ul. Górska, ul. Grunwaldzka od nr 22 do nr 59, ul. Handlowa, ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Piaskowa, ul. Prosta, ul. Przedmieście, ul. Wąska, ul. Spadzista sołectwo Gajów
DYDA Piotr Andrzej - KKW SLD Lewica Razem
MARCISZ Bogumiła - KWW Niezależni 2014-2018
ANDRZEJÓW Ryszard Stefan - KWW R 2018
SZEWCZYK Grzegorz Artur - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 3; miasto Radków: ul. Kolejowa, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Rynek, ul. Zielona
KUŁYK Roman - KWW „W imię Honoru"
WNĘK Dawid Paweł - KWW Niezależni 2014-2018
SOŁTYS Patryk- KWW R 2018
PRZYBYCIEŃ Krzysztof - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 4: miasto Radków: ul. Cmentarna, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Osiedle Robotnicze, ul. Piastowska, ul. Polna
KUREK Rafał Ryszard - KKW SLD Lewica Razem
GAWRON Paweł - KWW Niezależni 2014-2018
NIEDZIELA Grzegorz Tomasz - KWW R 2018
RAKOWSKA Alfreda Jadwiga - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 5: sołectwa: Ratno Dolne, Ratno Górne
GRABOWSKA Bogumiła Kazimiera - KKW SLD Lewica Razem
GÓRGUREWICZ Daniel Roman - KWW Niezależni 2014-2018
MIELNICZUK Aleksander Antoni - KWW R 2018
GINTER Małgorzata Agnieszka - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 6: sołectwo Wambierzyce: ul. Ciemna, ul. Łukowa, ul. Noworudzka, ul. Objazdowa, Plac Najświętszej Marii Panny, ul. Polanicka, ul. Szpitalna
MASŁOWSKI Tadeusz Walenty - KWW Niezależni 2014-2018
SYPIEŃ Krystyna Janina - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 7: sołectwo Wambierzyce: ul Podgórna, ul. Podlesie, ul. Wiejska sołectwo: Raszków
KOWAL Jolanta Maria - KKW SLD Lewica Razem
PALUCH Czesław Marian - KWW Niezależni 2014-2018
DROŻDŻ Bogusz Wawrzyniec - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 8: sołectwo Ścinawka Dolna od nr 1do nr 88
ŚLIWIŃSKA Maria Joanna - KWW „W imię Honoru"
KOŁODZIEJCZYK Stanisław - KWW Niezależni 2014-2018
JURASZEK Waldemar Jan - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 9: sołectwo Ścinawka Dolna od nr 89 do nr 194 sołectwo Suszyna
JĘDRZEJEWSKA Karolina Katarzyna - KWW „W imię Honoru"
KOT Lesław Piotr - KWW Niezależni 2014-2018
MARKOWICZ Ryszard Kazimierz - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 10: sołectwo Ścinawka Średnia: ul. Bieganówek, ul. Kolejowa, ul. Kościuszki, ul. Księżno, ul. Orzeszkowej
BORKOWSKI Stanisław - KKW SLD Lewica Razem
ZAKOWICZ Marta Jadwiga - KWW „W imię Honoru"
MANDRYK-KRYNIECKA Agnieszka Ewa - KWW Niezależni 2014-2018
WIELGUS Paweł Andrzej - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 11: sołectwo Ścinawka Średnia: ul.11 Listopada, ul. 3 Maja, ul. Parkowa, ul. Obrońców Westerplatte
MAJDAK Irena - KWW „W imię Honoru"
NYCZ Adam Antoni - KWW Niezależni 2014-2018
SOBCZYŃSKA Barbara - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 12: sołectwo Ścinawka Średnia: ul. Konopnickiej, ul.Leśna, ul. Piłsudskiego, ul. Wojska Polskiego
OBOLEWICZ Józef - KWW „W imię Honoru"
SŁABICKI Michał Franciszek - KWW Niezależni 2014-2018
TRYBUS Piotr - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 13: sołectwo Ścinawka Średnia: ul. Bolesława Chrobrego,ul. Mickiewicza, ul. Sikorskiego
ZIENTAL Dawid Marek - KWW „W imię Honoru"
MAJDAK Józefa - KWW Niezależni 2014-2018
KOPALKO Barbara Władysława - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 14: sołectwo Ścinawka Górna
PABIAN Jerzy Marian - KWW „W imię Honoru"
KOŁODZIEJCZYK Andrzej - KWW Niezależni 2014-2018
HAJŁASZ Stanisław Jan - KWW Odnowa dla Radkowa
OKRĘG 15: sołectwo Tłumaczów
GORCZYCKI Janusz Andrzej - KWW Niezależny
Dodaj komentarz
Komentarze (0)