komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 4 lipca 2020

Odona, Malwiny

Działkowiczu nie daj się okraść i zadbaj o swoje mienie

wtorek, 2.6.2020 10:16 , komentarze: 0 , odsłony: 178
kategorie artykułu:

Policjanci ponownie apelują do właścicieli altanek działkowych, ogródków rekreacyjnych o niepozostawianie swojego mienia bez nadzoru, a także o „sąsiedzką czujność”. W Kłodzku na terenie ogródków działkowych doszło do dwóch kradzieży.

Okres wiosny  sprzyja spędzaniu wolnego czasu na działkach i ogródkach. Fakt ten wykorzystują także przestępcy, którzy bez skrupułów kradną pozostawione tam wartościowe mienie. Mundurowi apelują o zabezpieczanie mienia przed kradzieżą i „sąsiedzką czujność”.

Policjanci Powiatu Kłodzkiego przypominają i o zachowaniu ostrożności i właściwym zabezpieczeniu mienia przez działkowiczów. Nie pozostawiajmy też na terenie pomieszczeń działkowych cennych rzeczy, zwłaszcza, gdy pomieszczenia nie są zabezpieczone przed włamaniem.

Jeżeli zauważymy podejrzanie kręcące się na terenie ogródków działkowych  osoby, nie przechodźmy obok nich obojętnie. Zainteresujmy się co tam robią, a  może właśnie sprawdzają teren i planują kradzież. W razie podejrzeń powiadamiajmy o swoich spostrzeżeniach  Policję.

 

Wasze komentarze

piątek, 26.6.2020 11:30
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe