Jazzowy weekend w Dusznikach-Zdroju [Foto]

poniedziałek, 6.9.2021 18:39 1804 0

Za nami jazzowy weekend w Dusznikach-Zdroju! W dniach 3-5 września w Parku Zdrojowym miał miejsce Międzynarodowy Festiwal Jazzowy, podczas którego wystąpili artyści z całego świata.

Na scenie zobaczyliśmy wielu artystów i zespołów z Polski, Australii, Czech, Danii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Słowacji i Ukrainy. Podczas festiwalu zagrali: Silesian Jazz Orchestra, Ludwik Konopko, Lech Dyblik, Maryna Bieszcad Quartet, Tadeusz Bodalski Band, Piotr Rachon Quartet, Paweł Lisiecki Quartet, SJO Blues Brothers, Girls on Fire, Lubos Soukup Band, Electric Groove Gang oraz Tomasz Pruchnicki Quartet.

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. W czasie sobotniego wieczornego koncertu wszystkie z ponad 800 miejsc siedzących zostało wypełnionych. Oprócz jazzowych brzmień, dostępne były food trucki, strefa rękodzieła i z lokalnymi produktami, strefa dla dzieci oraz strefa chillout z leżakami.

Jak twierdzą organizatorzy, wydarzenie będzie miało charakter cykliczny, dlatego już teraz zapraszamy Państwa na kolejny Jazzowy Festiwal w Dusznikach-Zdroju, który odbędzie się w przyszłym roku.

Partnerem Głównym wydarzenie był TAURON Polska Energia S.A.

 

Zobacz także: 

Jazzowy weekend w Dusznikach-Zdroju [Foto - 4.09]

Jazzowy weekend w Dusznikach-Zdroju [Foto - 5.09]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)