komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 5 lipca 2020

Marii, Antoniego

Kłodzko: prowadzenie zajęć w placówkach oświatowych od 1 czerwca

niedziela, 31.5.2020 17:04 , komentarze: 0 , odsłony: 218
kategorie artykułu:

W kłodzkich szkołach podstawowych zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych w klasach I-III będą odbywać się od 1 czerwca 2020 r. Nie będą to jednak typowe lekcje, co jest zgodne z wytycznymi. Zaś od dzisiaj tj. od 25 maja br. szkoły umożliwiają uczniom klas VIII uczestnictwo w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach. Wymiar oraz forma konsultacji zostanie uzależniona od potrzeb uczniów, a także warunków pracy szkoły. Ich harmonogram i organizację ustala dyrektor szkoły w porozumieniu z nauczycielami.

Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów i od 25 maja br. są skierowane do tych, którzy już wkrótce przystąpią do egzaminów sprawdzających ich wiedzę.

Od 1 czerwca konsultacje odbywać się będą także dla pozostałych klas (IV-VII) ze wszystkich przedmiotów. O formie i terminach tych konsultacji rodziców i dzieci poinformuje dyrektor szkoły, biorąc pod uwagę także sytuację epidemiczną na terenie gminy.

Zajęcia i konsultacje odbywać się będą z zachowaniem wszelkich obostrzeń i zasad bezpieczeństwa.

Wszelkie szczegóły powinny być dostępne na stronach internetowych poszczególnych szkół, w razie pytań proszę dzwonić do sekretariatów placówek.

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe