Kłodzko: szczęśliwy finał poszukiwań 31-latki

czwartek, 16.9.2021 11:14 3290

W wyniku intensywnej akcji poszukiwawczej policjanci z Kłodzka odnaleźli zaginioną 31-latkę. Kobieta wyszła z domu nie informując rodziny gdzie się udaje, nie było z nią kontaktu, więc zaniepokojony o jej życie brat poprosił o pomoc kłodzkich policjantów. Dzięki intensywnym działaniom mundurowych, działania poszukiwawcze zostały zakończone sukcesem, a kobieta trafiła pod opiekę rodziny.

- Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 31-letniej mieszkanki Kłodzka, która popołudniu wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Pozostawiła dwoje dzieci pod opieką swojej matki. O godz. 23.15 o zaginięciu powiadomił zaniepokojony o jej życie brat. Powiedział, że martwi się o siostrę, która może zrobić sobie krzywdę. Natychmiast policjanci powiatu kłodzkiego rozpoczęli intensywne działania poszukiwawcze. Pomimo nocnych godzin w akcji poszukiwawczej uczestniczyli policjanci niemal wszystkich wydziałów policji. Działania poszukiwawcze prowadzono nie tylko na terenie Kłodzka, ale całego powiatu - informuje podinspektor Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. - Zakrojone na szeroką skalę intensywne działania policjantów przyniosły pozytywny efekt. Po kilku godzinach zaginiona została odnaleziona przez funkcjonariuszy Ogniwa  Patrolowo-Interwencyjnego kłodzkiej komendy, którzy przeczesywali trawiaste tereny również okolicach rzeki, a także tereny mało uczęszczane.

W akcji poszukiwawczej wzięło udział kilkudziesięciu policjantów. Odnalezioną na terenie Kłodzka 31-latkę odwieziono na konsultacje lekarską. Z uwagi na to, że kobieta nie wymagała pomocy medycznej, policjanci zawieźli ją do miejsca zamieszkania i oddali pod opiekę bliskich.