Kolejny pijany rowerzysta jechał po drodze publicznej

piątek, 25.6.2021 11:23 1714 1

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju wczoraj zatrzymali pijanego rowerzystę, który niewątpliwie stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. 75-letni mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci uniemożliwi mu dalszą jazdę i ukarali mandatem karnym za popełnienie wykroczenia drogowego.

- Wczoraj o godz. 20:20 w miejscowości Radochów, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju  zatrzymali do kontroli 75-letniego mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości.  Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi uniemożliwili mu dalszą jazdę i ukrali mandatem karnym za popełnienie wykroczenia drogowego - informuje asp. sztab. Joanna Bielak z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości może być przyczyną zdarzeń drogowych nawet ze skutkiem śmiertelnym.

 

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

piątek, 25.06.2021 15:12
Czy wentylki wykręcili?