Duszniki Zdrój: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Duszniki Zdrój
Okręg 1: Słowackiego (od nr 21 nieparzyste i od nr 26 parzyste)
KLIMCZAK Karolina Anna - KW Prawo i Sprawiedliwość
SKIBA Stanisław Jan - KWW Głosuj Na Turystykę
OWCZARSKA-GĄDEK Małgorzata Ewa - KWW A. Rymarczyka
KRUCZYŃSKA Sandra - KWW "Duszniki Razem"
PIETRASZEK Agnieszka Michalina - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
KRAWCZYK Bolesław - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
WINNICKI Roland Bogusław - KWW Bogdana Berczyńskiego
KURPIAS Agata Anna - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 2: Dworcowa, Kolejowa, Olimpijska, Polna, Świerczewskiego (od nr 13 do końca)
RÓŻYCKI Stanisław - KWW A. Rymarczyka
PRZEWŁOCKI Janusz - KWW "Duszniki Razem"
ZUBERSKI Marcin Jakub - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
DĄBROWSKI Kazimierz Józef - KWW Sławomir Szymaszek
SOWA Barbara Irena - KWW Rozwój i Partnerstwo
WITEK Łukasz - KWW Piotra Lewandowskiego
Okręg 3: Słowackiego (od nr 1 do 19 nieparzyste i od nr 2 do 24 parzyste)
JASIŃSKI Piotr Mieczysław - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
STOJANOWSKA-CIASTEK Dorota - KWW A. Rymarczyka
SZCZEPAŃSKA Małgorzata Regina - KWW "Duszniki Razem"
BODZIANA Joanna - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
BERCZYŃSKI Bogdan Andrzej - KWW Bogdana Berczyńskiego
Okręg 4: Krasińskiego, Miejska Górka, Wybickiego, Stawowa, Świerczewskiego ( od nr 1 do 12)
SCHULZ Maciej - KWW A. Rymarczyka
LACH Magdalena - KWW "Duszniki Razem"
ZIEMCZONEK Agnieszka Blanka - KWW Można Lepiej!
HENDLER-BOLECHAŁA Elżbieta Teresa - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
WĘGLARZ Edward Franciszek - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
KOZAK Jadwiga Rozalia - KWW Nasze Miasto Duszniki-Zdrój
MULARCZYK Jan - KWW Bogdana Berczyńskiego
HOŁODNIAK Marek - KWW Rozwój i Partnerstwo
UZNAŃSKA Agnieszka - KWW Piotra Lewandowskiego
Okręg 5: Mickiewicza, Rynek
KUROWSKA Grażyna Maria - KWW Głosuj Na Turystykę
BIERNACKI Jakub Mateusz - KWW A. Rymarczyka
BODZIŃSKI Mariusz Józef - KWW "Duszniki Razem"
ŚREDZIŃSKA Elżbieta Joanna - KWW Można Lepiej!
KIERPIEC Grzegorz Krzysztof - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
JAKÓBEK Jacek Mieczysław - KWW Piotra Lewandowskiego
BEREZECKA Agata - KWW Bogdana Berczyńskiego
PSZCZÓŁKA Sylwia - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 6: Kłodzka (od nr 2 do 23), Krótka
KONARZYCKI Stanisław Marek - KWW Głosuj Na Turystykę
RYMARCZYK Andrzej Paweł - KWW A. Rymarczyka
FINC Wojciech Władysław - KWW "Duszniki Razem"
PAWLAK Zenon - KWW „Senior"
JASZTAL Sylwia Marzanna - KWW Można Lepiej!
GUT Andrzej Zygmunt - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
GRZEGORCZYK Barbara - KWW Rozwój i Partnerstwo
JAKUBIEC Artur - KWW Piotra Lewandowskiego
Okręg 7: Krakowska, Sawickiej, Zamkowa (od nr 3 do 11)
WORACH Krzysztof Szczepan - KWW Głosuj Na Turystykę
PIASECKI Łukasz Grzegorz - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
JAKÓBEK Mieczysław - KWW A. Rymarczyka
GAJEWSKI Michał Jan - KWW Można Lepiej!
JUZIUK Antoni Jan - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
SZPRINGIEL Iwona - KWW Bogdana Berczyńskiego
FLORCZAK Alicja Maria - KWW Rozwój i Partnerstwo
BEDNARZ Damian Dariusz - KWW Piotra Lewandowskiego
Okręg 8: Bohaterów Getta, Plac Warszawy, Sportowa (od nr 3 do 5a), Stroma, Zamkowa (od nr 12 do końca)
MAĆKOWIAK Janusz Tadeusz - KWW Głosuj Na Turystykę
WYDRYCH Katarzyna Iwona - KWW A. Rymarczyka
WĘGLORZ Rafał - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
RYBECZKA Mateusz - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
SZYMASZEK Sławomir Tadeusz - KWW Sławomir Szymaszek
SOKOŁOWSKI Łukasz - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 9: Kłodzka (od nr 25 do końca), Okólna, Sprzymierzonych (od nr 1 do 13 nieparzyste), Wiejska, Wrocławska
MYSTKOWSKA Agnieszka - KWW Głosuj Na Turystykę
WOJTYŁA Krzysztof Jan - KWW A. Rymarczyka
KIJANKA Marek Dariusz - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
NIEWOSZ Kamil Michał - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
KARPOWICZ Urszula - KWW Można Lepiej!
OLEŚ Elżbieta - KWW Piotra Lewandowskiego
Okręg 10: Osiedlowa, Sprzymierzonych 4 i 14, Wojska Polskiego (od nr 1 do 7a nieparzyste, 4c)
KUNC Zdzisław - KWW Głosuj Na Turystykę
GORAJ Kinga Barbara - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
KOTARSKI Wiktor Marek - KWW A. Rymarczyka
TUCHOLSKI Artur Jacek - KWW Można Lepiej!
KLESZCZYŃSKI Tomasz Radosław - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
PIĄTEK Wiesław Bernard - KWW Bogdana Berczyńskiego
BEDNAREK Izabela - KWW Rozwój i Partnerstwo
MIODOŃSKA Magdalena - KWW Piotra Lewandowskiego
Okręg 11: Sportowa 7, Sprzymierzonych(od nr 2 do 12 parzyste)
WOJCIECHOWSKI Andrzej Józef - KWW Głosuj Na Turystykę
GŁOWCZEWSKA Renata Zofia - KWW A. Rymarczyka
KOZEK Bolesław - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
KUNC Urszula Helena - KWW Można Lepiej!
DRZAZGA Tomasz Piotr - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
ŚMIELAK Jan - KWW Bogdana Berczyńskiego
ŻULIŃSKA Elżbieta Krystyna - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 12: Zdrojowa (od nr 1 do 10,od nr 12 do 36a parzyste)
KWOLEK Beata Joanna - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
PAŃCZYSZYN Krzysztof - KWW A. Rymarczyka
ZAWADZKA Danuta Maria - KWW "Duszniki Razem"
KRÓL Jacek - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
KOŚCIK-STRZYGOCKA Anna - KWW Można Lepiej!
ZIĘBA Małgorzata Mirosława - KWW Bogdana Berczyńskiego
Okręg 13: Orzechowa, Słoneczna, Willowa
JASIŃSKI Kazimierz - KWW A. Rymarczyka
CYKMAN Piotr Arkadiusz - KWW "Duszniki Razem"
BOBRECKI Michał - KWW Można Lepiej!
MIKULICZ Tomasz Henryk - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
JASZCZUR Leszek Konstanty - KWW Bogdana Berczyńskiego
PŁACZEK Edward - KWW Przyjazny Samorząd Duszniki-Zdrój
WIĘCEK-WITEK Katarzyna Maria - KWW Rozwój i Partnerstwo
LEWANDOWSKI Piotr Andrzej - KWW Piotra Lewandowskiego
Okręg 14: Chopina, Górska, Klubowa, Podgórska, Wojska Polskiego (od nr 6 do końca parzyste i od nr 9 do końca nieparzyste), Zdrojowa (od nr 11 do 13 nieparzyste, 44), Zielona
STRZYGOCKI Andrzej Stanisław - KWW Głosuj Na Turystykę
KAZIMIERCZAK Jolanta Anna - KWW A. Rymarczyka
KRUCZYŃSKA Anna - KWW "Duszniki Razem"
KOWAL Robert - KWW Robert Kowal
KOSIŃSKI Ryszard Maria - KWW Sławomir Szymaszek
GŁUCH Jacek Waldemar - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 15: Graniczna, Podgórze, Zieleniec
MYSTKOWSKI Mieczysław - KWW Głosuj Na Turystykę
ZACZYK Wojciech Filip - KWW Podgórze Zieleniec
Dodaj komentarz
Komentarze (0)