komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

Pobity strażak walczy o życie. Potrzebuje pomocy

czwartek, 4.7.2019 09:53 , komentarze: 6 , odsłony: 7273
kategorie artykułu:

Norbert Bohonos jest kierowcą karetki oraz strażakiem w OSP Jaroszów (pow. świdnicki). Niespodziewanie podczas spaceru został zaatakowany przez pijanych mężczyzn. Broniąc się, upadł na ziemię, uderzając głową o beton. W mózgu pana Norberta wykryto guza. By wrócić do sprawności potrzebuje materialnego wsparcia. Liczy się każda złotówka!

- Jestem ojcem dwójki nastolatków, mężem wspaniałej kobiety i opiekunem Barego, najwierniejszego psa pod słońcem. Do niedawna prowadziłem spokojne życie jak każdy z Was. Od 2010 roku jestem pracownikiem kontraktowym Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy oraz strażakiem OSP Jaroszów - opisuje pan Norbert. 

Pewnej niedzieli wracając z rodziną do domu został zaatakowany przez dwóch pijanych mężczyzn.

- Nie miałem wiele szans po ataku z tyłu. Broniąc się upadłem uderzając głową o beton. Wtedy wszystko się zaczęło. W szpitalu okazało się że w moim mózgu pojawił się gość którego tam nie potrzebuje. Guz...nowy lokator. Jedyny ratunek dla mnie to skomplikowana operacja a później długa rehabilitacja. Do tej pory prowadziłem jednoosobową działalność, od tego wydarzenia nie mogę pracować, każdy wysiłek jest dla mnie niebezpieczny. Po operacji będę potrzebował minimum roku by wrócić do pełni sił. Niestety w tym czasie muszę przejść kosztowne rehabilitacje na które nie mogę samodzielnie zarobić bo lokator na to nie pozwala. Potrzebuje Waszej pomocy żeby się go pozbyć i móc wrócić do mojej rodziny, dla której świat zatrzymał się w momencie mojego upadku - apeluje strażak.

Pomóc panu Norbertowi można poprzez wpłatę dowolnych kwot TUTAJ

 

Wasze komentarze

a czego ci co go tak pobili nie zaplacom za...
czwartek, 11.07.2019 09:26 autor: jan
Może Ty siedzisz w domu i pierdzisz w stołek ja pracuje zawodowo jako Ratownik Medyczny i znam raczej wszystkie kulisy zawodu Rat Med. i tych strażaków co nieraz nie wiedzą jak postępować na miejscu wypadku samochodowego ! Ja bym się szczycił jako Rat Med, a nie strażak z OSP.

sobota, 06.07.2019 22:03:25 autor: Leon

To chyba macie tam słabo wyszkoloną jednostkę, jeżeli nie widzą...
poniedziałek, 08.07.2019 20:10 autor: Strażak
piątek, 31.7.2020 09:20
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe