komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

Wakacje w gminie Bystrzyca Kłodzka pełne atrakcji

czwartek, 8.8.2019 12:52 , komentarze: 4 , odsłony: 4657
kategorie artykułu:

Tak jak  zapowiadano – załoga Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w sierpniowe dni jest w plenerze. Zgodnie z wcześniej opracowanym harmonogramem, odwiedza poszczególne sołectwa i na tamtejszych placach rekreacyjnych organizuje festyny kulturalno-rekreacyjne.

Choć imprezy są adresowane do dzieci i młodzieży, nie brakuje na nich i starszych osób, które chętnie włączają się w zabawy, konkursy, w ogóle – swawole. Okazuje się, że tych kilka godzi spędzonych razem wszystkich bardziej integruje i rozwesela. I jest tak fajnie, że nawet dochodzi do… potyczek o to, kto ma wodzić rej podczas tych festynów. A o tę wspaniałą atmosferę także chodzi w tym przedsięwzięciu.

Prezentujemy kilka migawek z Długopola Dolnego i Ponikwy oraz dalszą trasę spotkań w plenerze.

źródło: www.bystrzycaklodzka.pl
Foto: Marcin Gomułka

 

Wasze komentarze

Dlaczego w Bystrzycy nie ma ścieżek rowerowych jak w innych miastach w naszej kotlinie?? Park to masakra O basenie można zapomnieć, od dwóch lat nie ma O krytym basenie w naszym mieście można tylko sobie pomarzyć. Stronie ma już nawet tężnie solankową, piękny zalew , kryty basen, wyciągi narciarskie... Ale za to nasza burmistrz i radni mają najwyższe możliwe dla tych stanowisk wynagrodzenia. Skandal!!!

środa, 14.08.2019 11:40:29 autor:

Cyrk pani Burmistrz nie dawno Po obecnie PiS jak łatwo...
sobota, 10.08.2019 01:46 autor: Wyborcy
piątek, 31.7.2020 09:20
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe