komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 22 stycznia 2021

Anastazego, Wincentego

Nietrzeźwy, z zakazem sądowym i amfetaminą

wtorek, 29.9.2020 07:20 , komentarze: 5 , odsłony: 2764
kategorie artykułu:

38-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego kierował pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę. Teraz odpowie on przed sądem za swoje zachowanie.

- W ubiegły piątek wieczorem funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Kłodzku zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że kontrolowany kierujący ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że ma on 0,6 promila alkoholu. Ponadto przy kierującym funkcjonariusze znaleźli porcje amfetaminy - informuje podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. 

Teraz mieszkaniec powiatu kłodzkiego za swoje zachowanie odpowie ponownie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Wasze komentarze

Po ulewnym poranku chciałem się podzielić z Wami pewną refleksją. Jak co dzień odwożę swoje dzieci do szkół; jedno do ogólniaka, drugie do społecznej. W związku z tym wysadzam je na ul. Zawiszy Czarnego. Nie wiem kto wpadł na pomysł by przemianować tam chodnik na ścieżkę rowerową ? Nigdy nie widziałem tak żadnego rowerzysty ale za to kilka razy straż miejską i policję która wlepia mandaty stojącym tam pojazdom (szczególnie rano i w czasie wywiadówek w liceum). Dziś leje dość mocno więc rodzice starają się podwozić swoje pociechy jak najbliżej szkoły i tak natknąłem się na panią która była "rozgrzeszana" przez policjantkę bo zatrzymała się (na kilka sekund) by wysadzić swoją pociechę na ścieżce rowerowej zaraz za krzyżówką. W związku z powyższym moja prośba do decydentów (jeśli w ogóle czytają tu wiadomości): przywróćcie chodnik zamiast ścieżki z której nikt nie korzysta lub wprowadźcie możliwość zatrzymania się celem wysadzenia lub zabrania dzieci (na max 1 min) z tego miejsca, a do służb mundurowych: proszę o odrobinę wyrozumiałości

wtorek, 29.09.2020 09:58:22 autor: obserwator

bo ty gościu jesteś od bulenia kar i mandatów i...
wtorek, 29.09.2020 10:29 autor: strazaak miejscowy
Przerazajace kpiny z prawa... dopoki nie bedzie WYSOKICH KAR PIENIEZNYCH...
wtorek, 29.09.2020 10:08 autor: prawo papierowe
poniedziałek, 18.1.2021 11:25
poniedziałek, 18.1.2021 15:51
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele