Świetne starty zawodników HS Team Kłodzko [Foto]

poniedziałek, 26.10.2020 10:37 3491 3

Świetne starty zawodników HS Team Kłodzko podczas III edycji Dolnośląskiej Ligi Pływackiej SwimMania, jaka zorganizowana została 24 października we Wrocławiu. Nasi pływacy zajęli wysokie lokaty oraz pobili swoje rekordy życiowe.

- Systematyczna praca na treningach przyniosła wspaniałe efekty. Nowe rekordy życiowe wypływali: Hanna Lewicka, Cyprian Liszka, Nadia Starzak, Amelia Bidowaniec, Alan Żyzański, Jagoda Stankowska i Martyna Poręba - relacjonuje Henryk Szydłowski, trener HS Team Kłodzko.

Iga Dąbrowska zajęła drugie miejsce na 50 m stylem motylkowym oraz drugie miejsce na 100 m stylem dowolnym. Drugie miejsce  na 50 m stylem motylkowym zajęła również Zofia Chilarska. Hanna Koźlak wywalczyła VI miejsce na 50 m stylem motylkowym jednak co warto podkreślić, startowała ze starszymi zawodnikami. W swojej kategorii wiekowej była natomiast pierwsza. Maksymilian Baranowski zajął VI miejsce na 50 m stylem motylkowym i również na VI pozycji uplasowała się Maja Poręba startując na 200 m stylem dowolnym.