Ślubowanie nowo przyjętych policjantów w powiecie kłodzkim [Foto]

czwartek, 29.7.2021 14:00 4095 2

W Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku odbyło się ślubowanie policjantów przyjętych do służby. Szeregi kłodzkiej policji zasiliło dwóch funkcjonariuszy, którzy służbę będą pełnić na terenie powiatu kłodzkiego. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył p. o. zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku.

- Dzisiaj słowa roty ślubowania wypowiedziało dwóch funkcjonariuszy w obecności Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku p. o. podinspektora Piotra Graczyka. Uroczysta ceremonia odbyła się o godzinie 12.00 w Sali Sztabowej Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku - informuje asp. sztab. Joanna Bielak z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. - Policjantom akty ślubowania wręczył p. o. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku jednocześnie składając gratulacje i życząc zadowolenia oraz sukcesów w przyszłej służbie. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci funkcjonariusze rozpoczną służbę w kłodzkiej policji.

PRZYPOMNIJMY, ŻE SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

- obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,

- posiadający co najmniej średnie wykształcenie,

- posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Szczegóły dotyczące procedury przyjęcia do policji można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej  Policji w Kłodzku, plac Chopina 2 – telefon 47 87  52 238 oraz 4787 52235. Informacje o rekrutacji można  również znaleźć na stronach internetowych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, jak również  na stronie Komendy Głównej Policji.

 

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

lol niedziela, 01.08.2021 00:23
Czy to młody Gębczyński syn Jędrka ?
Leon czwartek, 29.07.2021 22:31
Coś w tej formacji jest NIE TAK jeśli młodzi niedawno przyjęci Policjanci chcą uciekać do innych zawodow po 2 - 3 latach słóżby. Nasiliło sie to jeszcze bardziej po mianowaniu nowego komendanta w Ząbkowic ślaskich. Ci młodzi - nowo przyjęci tez po ok roku będą chcieli uciekać z policji !!!