komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 3 sierpnia 2020

Lidii, Augusta

Kolejne próby oszustw "na wnuczka" w powiecie kłodzkim

wtorek, 3.9.2019 15:20 , komentarze: 1 , odsłony: 3730
kategorie artykułu:

Policja powiatu kłodzkiego apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza przez osoby starsze, samotnie mieszkające.

- Na terenie powiatu kłodzkiego do trzech kobiet zadzwonił oszust podający się za wnuczka, a w jednym przypadku za syna. Poinformował o wypadku drogowym i zażądał od każdej z kobiet pieniędzy. Na szczęście do oszustwa nie doszło. Gdy kobiety zorientowały się, że ktoś chce je oszukać powiadomiły policję - apeluje podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. - Prosimy o to, aby nie ufać nieznajomym i pod żadnym pozorem nie wpuszczać ich do mieszkań, nic od nich nie kupować i nie przekazywać im pieniędzy.     

Przypominamy, że policja nigdy nie poprosi o przekazanie pieniędzy. Pamiętajmy też, aby weryfikować usłyszane  przez telefon informacje. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców naszego powiatu, aby zadbali o swoich bliskich w podeszłym wieku i porozmawiali z nimi o  tego typu sytuacjach.

Gdy podejrzewamy, że mamy do czynienia z oszustem, nie wahajmy się zadzwonić na nr tel. 112.

 

Wasze komentarze

Perfidni frajerzy.. Powinno się ich publicznie ukamienować. Niemoty i niedojdy życiowe które nie potrafią zadbać uczciwie o własny byt. Odstrzelić niehumanitarnie i zakopać w nieznanym miejscu żeby świat o takich zapomniał.
środa, 04.09.2019 01:04 autor: Bogobojowy

poniedziałek, 20.7.2020 11:54
1
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele