komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

W Polanicy-Zdroju powstanie kolejna stacja ładowania samochodów elektrycznych

poniedziałek, 9.9.2019 12:04 , komentarze: 7 , odsłony: 3063
kategorie artykułu:

13 września w Polanicy-Zdroju odbędzie się oficjalne otwarcie stacji ładowania samochodów elektrycznych. To już trzecia stacja, która powstanie w ramach projektu „e-Sudety”. Pierwsze stacje ładowania samochodów elektrycznych zostały uruchomione w br. w Lądku- Zdroju na Placu M. Skłodowskiej-Curie (parking) oraz w Szczytnej przy ul. Wolności, Plac za Bramą.

W Polanicy-Zdroju stacja zostanie zamontowana na parkingu przy ul. Tranzytowej. Urządzenie to stacja o normalnej mocy, która ładuje samochody prądem zmiennym 2 x 11 kW.

- Staramy się wspólnie z PGE Nowa Energia, by sieć stacji w ramach projektu „e-Sudety” powstała jak najszybciej. Wiele zależy od terminu realizacji przyłączy przez miejscowego operatora oraz odbiorów technicznych przez Urząd Dozoru Technicznego. Wierzymy, że wzajemna współpraca wszystkich podmiotów pozwoli na sprawną realizację zamierzonych celów projektowych - mówi Elżbieta Koncka, Link PR, pomysłodawca i organizator projektu „e- Sudety”.

Otwarcia kolejnych stacji ładowania odbędą się m.in. w Międzylesiu oraz Kamiennej Górze.

Projekt „e-Sudety” powstał na bazie przeprowadzonego pilotażowego projektu „e-Kotlina Kłodzka”, zrealizowanego w Lądku-Zdroju w 2017r. pod patronatem m.in. Ministerstwa Energii, Ministerstwa Środowiska i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych, która powstaje w ramach projektu „e-Sudety” - w uzdrowiskach Ziemi Kłodzkiej oraz w pozostałych większych i atrakcyjnych turystycznie miejscowościach regionu Sudetów stanowi doskonałą bazę do wspólnych działań promocyjnych w regionie - w aspekcie rozwoju ekoturystyki, dbałości o czyste powietrze i redukcję hałasu.

 

Wasze komentarze

Obudzcie się politycy to są gracze , grają dla siebie
środa, 11.09.2019 22:11 autor: Pokuć

Data otwarcia tej stacji nie jest przypadkowa :- ))) . 13-ego zaczyna się w Polanicy trzydniowy cyrk wyborczy PiSu . Od piątku do niedzieli okupują teatr gdzie będą odprawiali swoje czary-mary aby dojna zmiana nadal pozostała przy władzy . Już wiszą plakaty z programem ich spektakli wyborczych . Zadałem sobie trud i przeczytałem repertuar tego " widowiska " :- ))) . Tematy ich odczytów każdemu normalnemu człowiekowi potrafią zjeżyć włos na głowie :- ))) . Od prelekcji na temat " jak to u nas USIŁUJE SIĘ ZNISZCZYĆ KK " :- ))) po poradniki typu " walka z komuną i esbekami " . Szok :- ))) . Oczywiście ten cały cyrk "uświetni " wizyta słynnego biskupa Deca .. Oj będzie się działo :- ))) .
środa, 11.09.2019 22:06 autor: MareK

A można ładować telefon ,- bo w Polanicy są tylko elektryczne hulajnogi - brawo władze fajny projekt tak potrzebny dla mieszkańców i turystów .
środa, 11.09.2019 21:21 autor: baltazar

Widzę że władza dopadła również Dobę. Nie wolno krytycznie się wypowiedzieć, bo kasują posty. Wielkie brawa dla PiSu że powoli acz sukcesywnie wprowadzają w Polsce komunę .

BRAWO !!!!!
wtorek, 10.09.2019 18:29 autor: Bogobojowy

Ile jest w Polanicy samochodów elektrycznych ? Będzie święto w Polanicy , maja nas nawiedzić Morawiecki, Legutko i kto jeszcze ? Macierewicz, oj będzie odpust , pewnie Ich Kopacz będzie witał na rogatkach miasta , czytaj koło cmentarza
poniedziałek, 09.09.2019 13:59 autor: a tak sobie

dzisiaj, 2 godz temu
sobota, 8.8.2020 00:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ELMECIK
ELMECIK