komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 21 lutego 2020

Eleonory, Fortunata

W nocy przy kłodzkim szpitalu uszkodzonych zostało kilkanaście pojazdów

czwartek, 21.11.2019 09:20 , komentarze: 16 , odsłony: 14951
kategorie artykułu:

W nocy z 20 na 21 listopada przy szpitalu w Kłodzku uszkodzonych zostało kilkanaście zaparkowanych pojazdów. Obecnie w tej sprawie prowadzone są czynności. Wiadomo jednak, że policja zatrzymała już podejrzewanego o dokonanie tego czynu mężczyznę. Mieszkaniec powiatu kłodzkiego trafił do aresztu. 

Do  tematu będziemy wracać. 

Foto: https://pixabay.com/

 

 

Wasze komentarze

A gdzie jest straż miejska?? Latają za kierowcami i lepią mandaty a wandale robią co chcą, psy załatwiają się pod kościołem WNMP, na chodnikach w rynku i przy rynku na widoku kamery ale to straży nie interesuje
sobota, 23.11.2019 11:10 autor: Janek

A gdzie była Straż Miejska? Wydajemy na nią milion rocznie a ktoś z Was ich widział?
piątek, 22.11.2019 08:08 autor: Marek

Ręce uciąć i tyle kto by to nie byl !!!!!!!!!!!!
czwartek, 21.11.2019 17:25 autor: Gośka

I to przy samej doopie!
piątek, 22.11.2019 11:44 autor:

Najbardziej dziwi że że ten teren to gniazdo ćpunów prawie co wieczór na terenie starej lokomotywowni zaczyna się jazda. Wszyscy wiedzą a struże prawa nie. Może by tak zrobić tam jakąś łapankę i raz drugi i po kłopocie.
czwartek, 21.11.2019 22:41 autor:

No nikogo to nie powinno dziwic jak policja nie raczy nawet przyjechac, gdy zgłasza sie awantury menelskie i te wszystkie pijackie i narkomańskie chwosty czują sie bezkarnie. W tym rejonie chodzi dwóch idiotów- jeden z kluczem do kół a drugi z 3 kilowym młotem, toteż radze zapuszczac sie tu w kakakasku:)
czwartek, 21.11.2019 16:19 autor: Jarosław

Facet co chwile coś odpierdala nikt nic z tym nie robi, bo ma żółte papiery, czekają aż kogoś odjęcie.
czwartek, 21.11.2019 12:06 autor: Zamiejska

to wszystko przez skąpstwo pracowników.Gdyby zapłacili 100 zł za miesiąc ,to mogliby trzymać samochody na terenie szpitala,a tak to mają nauczkę.To że tak się stanie to było tylko kwestią czasu.Niestety dla dyrektorki liczy się tylko KASA,