komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 13 lipca 2020

Henryka, Kingi

5.04.: dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim

niedziela, 5.4.2020 13:49 , komentarze: 46 , odsłony: 11818
kategorie artykułu:

Przedstawiamy aktualne dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie kłodzkim. Na 5 kwietnia stwierdzono 15 przypadków zakażenia koronawirusem. 15 osób jest hospitalizowanych, a 242 osób objęto kwarantanną.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 3834/84 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

AKTUALIZACJA 4.04 g. 18:

Informacja Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego w związku z sytuacją związaną  z zagrożeniem koronawirusem (stan na 04.04 godz. 18:00)

Na terenie województwa dolnośląskiego jest 407 potwierdzonych przypadków zachorowania na COVID-19.u

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce: 3627.

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:

Liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją - 3986 ,

Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 1623,

Liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19 – 343.

 

Wasze komentarze

Toni to SB-ek zabrali mu 6 tyś. z emerytury
poniedziałek, 06.04.2020 10:33 autor: Taki mamy klimat

Dobo proszę o zgłoszenie komentarza ,,Toni” do prokuratury. To mowa nienawiści. Nie możecie tego tolerować, bo inaczej wy będziecie winni.
poniedziałek, 06.04.2020 00:53 autor: Piotr

Sam się zgłoś lepiej, ale do lekarza
poniedziałek, 06.04.2020 10:35 autor: Brawo

Kaczor - psychopata, chory paranoik, potencjalny współsprawca mordu wielu Polaków jeśli wybory dojdą do skutku. To jest kraj z papieru. Wszyscy wyborcy pisu - proszę abyście nie nosili maseczek i nie myli rąk a potem zostali w domu. To bardzo przysłuży sie na przyszłość. Pozdrawiam wszystkich myślących.
niedziela, 05.04.2020 15:21 autor: Toni

Toni radzę tobie udać się do psychiatry
niedziela, 05.04.2020 17:37 autor: Pol

Jesteś baran,byłeś baran i baranem umrzesz !!!
niedziela, 05.04.2020 20:16 autor: Kaśka

Maseczki wielokrotnego użycia można kupić na targu w Kłodzku do 5 zł
poniedziałek, 06.04.2020 00:02 autor: Mimi

Głosowanie korespondencyjne jest najlepszym rozwiązaniem
niedziela, 05.04.2020 20:50 autor: Kid

Nie ma wyjścia
niedziela, 05.04.2020 23:19 autor:

Zapraszam do urny .
niedziela, 05.04.2020 20:58 autor: Xxx

Wiele osób w powiecie kłodzkim i ząbkowickim pluje jadem na PiS, głosuje na PZPR i Postkomunę, czy ZSL i wystawia rękę po 500+czy 13 tą emeryturę.
niedziela, 05.04.2020 15:50 autor: Realista

Dlaczego nie napisaliście, że już jest ofiara śmiertelna w szpitalu w Polanicy?
Już nawet w ogólnopolskiej tv podawali.
niedziela, 05.04.2020 14:40 autor:

Już dawno o tym pisali nie rob afery
niedziela, 05.04.2020 15:02 autor:

W piątek o tym pisali
niedziela, 05.04.2020 17:35 autor: Pol

Moje propo jest takie , zamknijmy się w bunkrze , nie jedzmy, nie pijmy , nie palmy , opłat nie róbmy.Ludzie to wojna polityczną jest , jak będziemy mieli zachorować to zachorujemy nic nas nie uchroni.Wirusy były są i będą A jak ktoś jest mądry to poczyta o tym.Pierwsze koronawirusy są od 1962roku mamy z nimi do czynienia od lat.Rolat.Rokw PL zmarło na grypę 2tys osób, na sepse parę lat wstecz 200osob , a teraz wielce panika i krzyki.Zaznaczam nie każdy może w domu siedzieć.Trzeba wyjść do sklepu , apteki.
niedziela, 05.04.2020 16:10 autor:

Na dobie widzę że są sami pasjonaci telewizji! Ciężko wam ruszyć głową i pomyslec że coś jest nie tak? Wirusem są rządzący tym światem a prawdziwego wirusa nie ma! Pozdro dla kumatych a reszta niech się obudzi z letargu fikcji i propagandy!
A teraz możecie mnie zabić komentarzami
niedziela, 05.04.2020 14:56 autor: Szczupak to król wód!!!

Karzą się spirytusem smarować więc to robię ale od srodka czyli gardło
niedziela, 05.04.2020 15:11 autor: drogowiec