komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 11 lipca 2020

Olgi, Kaliny

Komunikat NFM dot. odwołanych koncertów w czerwcu 2020 r.

środa, 27.5.2020 10:15 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

W związku z decyzją rządu o zawieszeniu funkcjonowania teatrów, oper, filharmonii, a także kin i sieci kinowych oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo od 12 marca 2020 r. aż do odwołania wszystkie wydarzenia organizowane w NFM zostają wstrzymane. Już teraz z przykrością informujemy, że nie odbędą się koncerty, które zostały zaplanowane do 30 czerwca 2020 r. Dla wszystkich odwołanych wydarzeń szukamy nowych terminów.

Zapraszamy do wysłuchania przygotowanej specjalnie dla Państwa muzyki!

NFM Online, w ramach którego prowadzimy transmisje oraz prezentujemy nagrania koncertów, jest dostępny na naszym profilu na Facebooku oraz kanale na YouTube, a także na stronie internetowej NFM:

www.facebook.com/nfmwroclaw

www.youtube.com/user/FilharmoniaWroclaw

www.nfm.wroclaw.pl

W postach na fanpageʼu NFM zamieszczamy opisy płyt oraz link do całego nagrania dostępnego w serwisie streamingowym Spotify. Wystarczy kliknąć w link, aby posłuchać płyty. Instrukcję korzystania z serwisu Spotify znajdą Państwo na naszej stronie:

www.nfm.wroclaw.pl/article?view=article&id=1468

Zachęcamy też do oglądania koncertów i innych materiałów audio-wideo w trybie tzw. premiery:

www.nfm.wroclaw.pl/article?view=article&id=1469

Zapraszamy do słuchania muzyki razem z NFM!

Ze względu na bezpieczeństwo Melomanów budynek będzie zamknięty dla zwiedzających aż do odwołania, a Kasa NFM nieczynna. W niezmienionym trybie będą działały linie telefoniczne, w tym rezerwacje. Realizujemy też zamówienia złożone online w Sklepie NFM (www.nfm.wroclaw.pl/sklep-nfm). O terminie ponownego otwarcia Kasy NFM poinformujemy Państwa wkrótce.

W odpowiedzi na prośby naszych Melomanów wprowadzamy możliwość zamiany biletów na odwołane wydarzenia na bilety na koncerty z repertuaru sezonu artystycznego 2020/2021, które już w czerwcu pojawią się w sprzedaży. Bilety będzie można wymieniać stacjonarnie w Kasie NFM od momentu jej otwarcia. Z tego względu w przypadku wszystkich odwołanych dotychczas wydarzeń przedłużamy termin zwrotu oraz wymiany biletów do 31 sierpnia 2020 r.

Zwroty biletów na odwołane koncerty przyjmujemy online. Nie obsługujemy zwrotu biletów zakupionych w zewnętrznych punktach sprzedaży.

Prosimy, by mieli Państwo na względzie, że w tej szczególnej sytuacji czas oczekiwania na kontakt z nami jest wydłużony. Za utrudnienia bardzo przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie oraz cierpliwość.

Zespół NFM

JAK ZWRÓCIĆ BILETY DROGĄ MAILOWĄ?

Jeśli chcą Państwo zwrócić zakupione bilety, prosimy o przesłanie prośby o zwrot na adres kasa@nfm.wroclaw.pl lub skorzystanie ze specjalnie przygotowanego Formularza zwrotu biletów.

W treści wiadomości prosimy o wskazanie:

  • imienia i nazwiska,
  • numeru rachunku bankowego, na który mają zostać wysłane środki,
  • przypisanych do rachunku bankowego danych adresowych.

 

W przypadku zakupu dokonanego online prosimy o przesłanie biletów i dowodu zakupu, które otrzymali Państwo w załącznikach w formacie PDF. W przypadku zakupu biletów w kasach NFM prosimy o skan lub zdjęcia biletów oraz dowodu zakupu. Wyjątkowo zostaną też przyjęte bilety bez paragonu.

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE REALIZUJEMY JEDYNIE PROŚBY O ZWROT, KTÓRE ZAWIERAJĄ KOMPLET WYŻEJ WYMIENIONYCH DANYCH.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 15.6.2020 10:09
poniedziałek, 1.6.2020 14:16
55
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele