Koncert Noworoczny w Polanicy-Zdroju

poniedziałek, 18.11.2019 09:17 863 0

„Dawniej to były czasy! Przez wiele lat nie opuszczało mnie wrażenie, że urodziłem się za późno. Niezwykłe wydarzenia, fenomenalne jednostki – wszystko to, w moim odczuciu, należało do przeszłości i raz na zawsze się skończyło” – stwierdza bohater „Madame” Antoniego Libery.

Jeśli miewacie podobne odczucia, zdarza Wam się z nostalgią słuchać utworów z tamtych lat, to jest znakomita okazja, by cofnąć się w czasie z Alegancką Kapelą! Już 1 stycznia ten niezwykle utalentowany kwintet przeniesie nas do epoki dwudziestolecia międzywojennego, gdzie wybrzmią szlagiery zarówno z rewii, kabaretów oraz słynnych wówczas miejskich potańcówek. Romantyczne walce, namiętne tanga, skoczne polki, porywające rumby – najpiękniejsze smaczki muzyczne minionych lat z nutą współczesnego sznytu.

Alegancka Kapela to: Justyna Jary (wokal), Grzegorz Rytka (saksofon), Adam Szuraj (bębny), Grzegorz Toporowski (akordeon) i Michał Zuń (kontrabas). Z takim instrumentarium z pewnością będzie wytwornie, stylowo, klimatycznie i elegancko. A nawet alegancko! Wejdźmy w Nowy Rok z brokatem we włosach, śpiewem na ustach, radością w duszy, by w nas grało przez kolejne 365 dni!

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)