komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 10 maja 2021

Izydora, Antoniny

Kradł alkohol i artykuły spożywcze. 74-latek został zatrzymany

czwartek, 29.4.2021 11:18 , komentarze: 5 , odsłony: 2031
kategorie artykułu:

Na terenie jednej z placówek handlowych w Kłodzku doszło do wielu kradzieży artykułów spożywczych. Sprawą zajęli się śledczy z Kłodzka, którzy ustalili i zatrzymali podejrzanego o te czyny. Teraz zatrzymany 74-letni mieszkaniec Kłodzka za swój czyn odpowie karnie.

- W Kłodzku sprawca wykorzystując nieuwagę sprzedawców z półki w sklepie zabierał artykuły spożywcze i   chował je do torby. Następnie nie płacąc za towar szybko wychodził ze sklepu. Jego łupem padł alkohol, słodycze, wędliny oraz inne artykuły spożywcze. Funkcjonariusze, zajmujący się zgłoszoną  sprawą kradzieży ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli poszukiwania. W wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże. Okazał się nim 74-letni mieszkaniec Kłodzka. Policjanci udowodnili podejrzanemu, że przez kilka tygodni  dopuścili się 20 kradzieży sklepowych powodując straty w wysokości około 1600 zł - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska.

Podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Tłumaczył policjantom, że kradł artykuły spożywcze, a następnie je konsumował. Podejrzany teraz odpowie karnie. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

Wasze komentarze

A może to z elektoratu twojej partii,pacanie
czwartek, 29.04.2021 19:57 autor:
Może to sędzia z kasty.
czwartek, 29.04.2021 15:19 autor: Helmut Klopp