komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 4 sierpnia 2020

Dominika, Protazego

Kradli w galerii handlowej. Zostali zatrzymani przez policjantów

poniedziałek, 9.12.2019 10:18 , komentarze: 2 , odsłony: 3974
kategorie artykułu:

Policjanci rozbili grupę przestępczą, która zajmowała się okradaniem sklepów w galerii handlowej. W ciągu jednego dnia sprawcy potrafili ukraść towar w kilku różnych placówkach na terenie jednego obiektu. Teraz za swoją działalność odpowiedzą przed sądem.

- Policjanci Wydziału Kryminalnego kłodzkiej komendy zatrzymali podejrzanych o kradzieże na terenie galerii handlowej. Sprawcy wykorzystywali chwilową nieuwagę sprzedawców i kradli markową odzież oraz artykuły spożywcze. Podejrzanymi o liczne zdarzenia okazało się dwóch mężczyzn w wieku 36 i 41 lat oraz 46-letnia kobieta, mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego. Zostali zatrzymani na terenie Kłodzka. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności kradzieży oraz ustalają, co podejrzani zrobili ze skradzionym mieniem. Straty powstałe w wyniku zdarzeń, które zaistniały od października do listopada br. to kilka tysięcy złotych - informuje podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Jak ustalili zajmujący się tą sprawą policjanci, podejrzani działali w podobny sposób także w innych miastach na terenie województwa dolnośląskiego. Okazało się, że najmłodszy z zatrzymanych w przeszłości dopuścił się już podobnych przestępstw i odpowiadać będzie w warunkach powrotu do przestępstwa.

Przypomnijmy, że za tego rodzaju czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzą również, czy zatrzymani nie mają na koncie innych podobnych zdarzeń.

 

Wasze komentarze

Kradną miliony miliardy co z nimi się dzieje?
poniedziałek, 09.12.2019 16:42 autor:
..pudełeczko zapałek,siekierka i na tajgę tam się wyżyją a tak...
poniedziałek, 09.12.2019 14:50 autor: Topola
czwartek, 30.7.2020 13:12
ELMECIK
ELMECIK
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele