komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 25 lipca 2021

Walentyny, Krzysztofa

Nowe radiowozy w garnizonie dolnośląskim [Wideo]

poniedziałek, 14.6.2021 09:02 , komentarze: 1 , odsłony: 953
kategorie artykułu:

Na drogach Dolnego Śląska pojawi się niebawem 7 nowych oznakowanych radiowozów. Pojazdy marki VW T6 trafią do funkcjonariuszy z Wrocławia, Jeleniej Góry, Legnicy, Milicza, Środy Śląskiej, Góry i Kłodzka. Samochody zostały zakupione w ramach dostaw centralnych realizowanych przez KGP, dzięki środkom pochodzącym z Programu Modernizacji Policji. Będą one z pewnością dużym wsparciem technicznym w służbie policjantów, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo Dolnoślązaków.

Flota policyjnych radiowozów garnizonu dolnośląskiego powiększyła się o kolejnych siedem oznakowanych pojazdów. Są to radiowozy VW T6, które trafią do funkcjonariuszy z Wrocławia, Jeleniej Góry, Legnicy, Milicza, Środy Śląskiej, Góry i Kłodzka. Wykorzystywane będą one do codziennej służby patrolowej

To już kolejne radiowozy, które w tym roku trafią do dyspozycji dolnośląskich policjantów. Pojazdy zostały zakupione w ramach dostaw centralnych realizowanych przez Komendę Główną Policji, dzięki środkom pochodzącym z Programu Modernizacji Policji.

Flota dolnośląskiej Policji jest sukcesywnie uzupełniana o kolejne nowe auta. Zakupione samochody będą niewątpliwie dużym wsparciem technicznym w służbie funkcjonariuszy, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo Dolnoślązaków. Zwiększą one jednocześnie bezpieczeństwo mundurowych podczas podejmowania różnego rodzaju interwencji, a także poprawią komfort ich pracy.

 

 

Wasze komentarze

Policja 3RP to ponad 100 tys. funkcjonariuszy , liczebność Milicji...
poniedziałek, 14.06.2021 23:40 autor: Maschinengewehrschütze
niedziela, 18.7.2021 21:25
czwartek, 15.7.2021 13:22
poniedziałek, 12.7.2021 11:47