Kłodzko: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Kłodzko
OKRĘG 1: Place: Bolesława Chrobrego, Ulice: Armii Krajowej, Browarna, Czeska, Grodzisko, Spadzista, Tumska
CIOCHOŃ Anna Katarzyna - KW Prawo i Sprawiedliwość
STECH Stanisław Franciszek - KKW SLD Lewica Razem
GANCARCZYK Joanna Anna - KWW Sławomira Sularczyka
ROGALEWSKI Leszek - KWW Bogusława Szpytmy
KUDLAK Renata Czesława - KWW Razem
TRYBUKIEWICZ Zbigniew - KWW Rozwój i Partnerstwo
OKTAWIEC Krzysztof Damian - KW Referendalni 2012
Okręg 2: Ulice: Akacjowa, Dębowa, Fabryczna, Forteczna, Jaśminowa, Klonowa, Kowalska, Nadrzeczna, Nowy Świat, Półwiejska, Sierpowa, Skośna, Waleriana Łukasińskiego (od nr 33 do końca), Widokowa, Wilcza
SZCZEPANOWICZ Piotr Tomasz - KW Prawo i Sprawiedliwość
GĄSKA Jarosław Cezary - KKW SLD Lewica Razem
GÓRSKA Zdzisława Teresa - KWW Bogusława Szpytmy
JASIŃSKI Mirosław Jan - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
MORAWSKI Arkadiusz Stefan - KW Referendalni 2012
Okręg 3: Place: Władysława Jagiełły, Kościelny, Franciszkański, Ulice: Błogosławionego Księdza Gerharda Hirschfeldera, Floriana Szarego, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Łukasiewicza, Kościelna, Muzealna, Romualda Traugutta, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego, Zawiszy Czarnego
KAZIMIERCZUK Łukasz - KW Prawo i Sprawiedliwość
KORDUSIAK Krzysztof Jarosław - KKW SLD Lewica Razem
KUCAB Andrzej Stanisław - KWW Bogusława Szpytmy
DUDA Zdzisław - KWW Lubię Kłodzko
KOŁACZ Dorota - KWW Rozwój i Partnerstwo
KULINIEC Tomasz Paweł - KW Referendalni 2012
Okręg 4: Ulice: Cedrowa, Cyprysowa, Grabowa, Józefa Chełmońskiego, Kasztanowa (nr 1-20, parzyste 22-96), Lipowa (od nr 1-13, nieparzyste od nr 15-33), Mariańska, Orzechowa, Ostatnia, Szczęśliwa, Śląska, Świerkowa, Wiejska, Wojciecha Korfantego
GRELEWICZ Andrzej - KW Prawo i Sprawiedliwość
KIKTA Jerzy - KKW SLD Lewica Razem
ŻYŁA Patryk Dariusz - KWW Sławomira Sularczyka
BŁOŃSKA Izabela Anna - KWW Stanisława Ostrowskiego
SŁUŻEWSKI Grzegorz Tadeusz - KWW Bogusława Szpytmy
KUCHAREK Zbigniew - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
ŚWIST Lucyna Elżbieta - KWW Lubię Kłodzko
MRÓZ Krzysztof Mieczysław - KWW Razem
KAJDER Dariusz Marek - KWW Rozwój i Partnerstwo
WYSOCZAŃSKI Mirosław Krzysztof - KW Referendalni 2012
Okręg 5: Place: Jedności, Ulice: Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Juliusza Słowackiego, Lutycka, Rzepichy, Stefana Żeromskiego, Zygmunta Krasińskiego
MUCHA Teresa Franciszka - KW Prawo i Sprawiedliwość
LISOTA Danuta - KKW SLD Lewica Razem
BOGACZ Anna Helena - KWW Stanisława Ostrowskiego
KMIECIK Tadeusz Marian - KWW Bogusława Szpytmy
KOŁBON Danuta Elżbieta - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
DUDZIC Andrzej Dariusz - KWW Razem
PUĆKOWSKI Stanisław - KW Referendalni 2012
PIEKARCZYK Krzysztof Adam - KWW Krzysztof Piekarczyk - Twój Radny
Okręg 6: Ulice: Brzozowa, Bukowa, Cicha, Henryka Sienkiewicza, Hugona Kołłątaja, Kukułcza, Kwiatowa, Łużycka (nr 5-12), Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Piastowska, Słowiańska, Walecznych, Wierzbowa, Więźniów Politycznych, Willowa
WAWRZYŃCZAK Eliasz Albert - KW Prawo i Sprawiedliwość
PRZYBYLSKI Dawid Sebastian - KKW SLD Lewica Razem
NAJDA Paweł Andrzej - KWW Sławomira Sularczyka
KOWALSKI Adam - KWW Bogusława Szpytmy
KOWALCZYK Jerzy - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
MALINOWSKA Henryka Katarzyna - KWW Lubię Kłodzko
KARKOWSKI Stanisław Jacenty - KWW Razem
NAUMOWICZ Agata Barbara - KW Referendalni 2012
ŁYSZKIEWICZ Wojciech Tadeusz - KWW Mieszkańców Okręgu Nr 6 w Kłodzku
Okręg 7: Ulice: Grunwaldzka, Jana Kilińskiego, Karola Miarki, Łużycka (nr 2-3A), Marii Dąbrowskiej, Marka Hłaski, Podgórna, Połabska, Stanisława Moniuszki, Stefana Czarnieckiego, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta, Zofii Nałkowskiej
KALFAS Jan Henryk - KKW SLD Lewica Razem
BANIA Angelika Agnieszka - KWW Sławomira Sularczyka
CHORZEMPA Grzegorz - KWW Bogusława Szpytmy
DUDEK Zygmunt Piotr - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
ŁOSIEWICZ Aneta Renata - KWW Lubię Kłodzko
MAJCHER Bernadeta Liliana - KWW Razem
LISTWAN Irena - KWW Rozwój i Partnerstwo
KRZAK Marcin Kazimierz - KW Referendalni 2012
Okręg 8: Ulice: Jaskółcza, Jasna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kłodzko Nowe, Myśliwska, Ptasia, Stanisława Wyspiańskiego, Śnieżna, Władysława Orkana
ŻABSKA Łucja Janina - KW Prawo i Sprawiedliwość
URBANIAK Renata Regina - KKW SLD Lewica Razem
SULARCZYK Sławomir Mariusz- KWW Sławomira Sularczyka
TERLECKA Elżbieta - KWW Stanisława Ostrowskiego
DOŁHAŃ Ewelina - KWW Bogusława Szpytmy
SZPRYCH Jerzy Jan - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
MAJKA Alina Kornela - KWW Lubię Kłodzko
JARZĄB Krzysztof Jan - KW Referendalni 2012
Okręg 9: Ulice: Brzoskwiniowa, Cisowa, Czereśniowa, Dworcowa, Graniczna, im. Warszawy Centrum, Jagodowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa (nieparzyste od nr 21-39, od nr 98 do końca), Konwaliowa, Krzywa, Lipowa (parzyste od nr 20-36), Młodych, Modrzewiowa, Morelowa, Podgrodzie, Pogodna, Radosna, Rajska, Rakowa, Sosnowa, Szpitalna, Śliwkowa, Towarowa, Warty, Wiśniowa, Wzniesienie, Zamiejska, Zamkowa
KAPELAN Bogumiła Bożena - KW Prawo i Sprawiedliwość
STASIEŁOWICZ Ewa - KKW SLD Lewica Razem
GANCARCZYK Ryszard Zbigniew - KWW Sławomira Sularczyka
NIEDZIELSKI Aleksander - KWW Bogusława Szpytmy
MENCEL Jacek Jerzy - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
KWAS Adam Kazimierz - KWW Lubię Kłodzko
SKRZYNECKI Andrzej Mieczysław - KWW Razem
KIN Maria Teresa - KWW Rozwój i Partnerstwo
LUBA Leszek Sebastian - KW Referendalni 2012
Okręg 10: Ulice: Gustawa Morcinka, Jacka Malczewskiego, Xawerego Dunikowskiego
KULIKOWSKI Piotr Roman - KW Prawo i Sprawiedliwość
KULIŃSKI Artur - KKW SLD Lewica Razem
SULARCZYK Tomasz Marcin - KWW Sławomira Sularczyka
ŁABUDA Justyna - KWW Stanisława Ostrowskiego
BUDZIOCH Teresa Agnieszka - KWW Bogusława Szpytmy
BIELECKA Zofia - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
ŻABSKI Tomasz - KWW Lubię Kłodzko
JANICKI Tomasz Grzegorz - KWW Rozwój i Partnerstwo
BARAN Maria Janina - KW Referendalni 2012
Okręg 11: Ulice: Bohaterów Getta, Dąbrówki
PIETRUSZKIEWICZ Aneta Kazimiera - KW Prawo i Sprawiedliwość
BRONISZEWSKA Milena Helena - KKW SLD Lewica Razem
CISIELSKI Tomasz Daniel - KWW Sławomira Sularczyka
DŁUŻNIEWSKA Iwona Agnieszka - KWW Stanisława Ostrowskiego
JAROSZ Armin Piotr - KWW Bogusława Szpytmy
OSTROWSKI Maciej Paweł - KWW Lubię Kłodzko
DULIAN Marek - KWW Razem
ZAŁOGA Grzegorz Paweł - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 12: Place: Fryderyka Chopina, Ulice: Harcerzy, Krakusa, Stefana Okrzei, Szkolna, Wandy 9 9 1 13
ZIOBRO Jadwiga Władysława - KW Prawo i Sprawiedliwość
RADWAŃSKI Czesław Marian - KKW SLD Lewica Razem
WALIŚ Wojciech Andrzej - KWW Sławomira Sularczyka
SZOSTAK Jadwiga - KWW Bogusława Szpytmy
KAROLCZAK Tomasz Karol - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
SKROBOT Janusz - KWW Lubię Kłodzko
SZNAJGER Jerzy Wojciech - KWW Razem
BRYŁA Piotr - KWW Rozwój i Partnerstwo
ŻABSKI Stanisław Andrzej - KWW Stanisława Żabskiego
Okręg 13: Ulice: dr Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Łąkowa, Partyzantów, Piękna, Różana, Sportowa, Stanisławy Walasiewiczówny, Wielisławska, Zagórze
JĘCZMIENNA Małgorzata Gabriela - KW Prawo i Sprawiedliwość
WŁODARCZYK-WOLSKA Sylwia Grażyna - KKW SLD Lewica Razem
SZEBLA Jerzy - KWW Sławomira Sularczyka
BRZOSTOWICZ Piotr Stanisław - KWW Bogusława Szpytmy
ŚLAK Damian Jerzy - KWW Lubię Kłodzko
CHUDY Anna - KWW Razem
Okręg 14: Ulice: Spółdzielcza ( od nr 1 do nr 22, parzyste od nr 24-28), Wiosenna nr 2, Witolda Pileckiego
KLIŚ Marian Henryk - KW Prawo i Sprawiedliwość
GRZYBOWSKI Zdzisław Bolesław - KKW SLD Lewica Razem
JANIUK Zbigniew - KWW Stanisława Ostrowskiego
KOBAK Jolanta Maria - KWW Bogusława Szpytmy
KRAMNIK Piotr Krzysztof - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
BANECKI Jacek - KWW Lubię Kłodzko
LEŚNICZAK Zofia Julia - KWW Razem
DULSKA Monika Magdalena - KWW Rozwój i Partnerstwo
KOWALCZYK Wirginia Anna - KW Referendalni 2012
Okręg 15: Ulice: Spółdzielcza ( od nr 29 do końca)
JASKUŁOWSKA Agnieszka - KW Prawo i Sprawiedliwość
KONIECZNY Marek Marian - KKW SLD Lewica Razem
NOWAK Zbigniew Marian - KWW Stanisława Ostrowskiego
WNUK Grzegorz Gerard - KWW Bogusława Szpytmy
RĘCZKOWSKI Ireneusz Wiesław - KWW Lubię Kłodzko
ŚCIEBURA Sławomir Franciszek - KWW Rozwój i Partnerstwo
ZAYKOWSKA-MATCZAK Olga Barbara - KW Referendalni 2012
Okręg 16: Ulice: Rodzinna ( nieparzyste, od nr 2 do nr 94)
BILAR Zbigniew - KW Prawo i Sprawiedliwość
PRYCHIDNA Alicja Barbara - KKW SLD Lewica Razem
ZAWADZKA Małgorzata Beata - KWW Stanisława Ostrowskiego
SZCZEPAŃSKI Jacek - KWW Bogusława Szpytmy
SZCZERBA Marek Janusz - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
KUBICKI Jacek Sławomir - KWW Lubię Kłodzko
SOBCZYK Iwona - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 17: Ulice: Dusznicka (nieparzyste od nr 3-5A, od nr 38 do końca), Jana Długosza (parzyste od nr 2-16, od nr 17 do końca), Józefa Piłsudskiego, Korytowska (od nr 8 do końca), Lisia, Noworudzka, Objazdowa ( nr 1-2, od nr 4 do końca), Zajęcza
KLIŚ Dawid Konrad - KW Prawo i Sprawiedliwość
WOŹNIAK-KRUPSKA Zdzisława Elżbieta - KWW Bogusława Szpytmy
DITRICH Adam Marek - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
SOLIŁO Aurelia - KWW Rozwój i Partnerstwo
MAJOWICZ Małgorzata Barbara - KW Referendalni 2012
Okręg 18: Ulice: Anny Zelenay, Hołdu Pruskiego, Jana Pawła II, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Macieja Rataja, Rodzinna (parzyste od nr 96 do końca), Targowa, Wolności
DZIEDZIC Dariusz Maciej - KW Prawo i Sprawiedliwość
MARCINOWSKA Małgorzata Stanisława - KKW SLD Lewica Razem
NOWAK Ewelina Weronika - KWW Sławomira Sularczyka
GUSTOWSKA Aneta Sylwia - KWW Stanisława Ostrowskiego
FERENC Stanisław - KWW Bogusława Szpytmy
WŁODARCZYK Celina - KWW Lubię Kłodzko
JANAS Bartłomiej Paweł - KWW Razem
FIEDUKIEWICZ Marcin Józef - KW Referendalni 2012
Okręg 19: Ulice: Dusznicka (nr 20-30), Objazdowa (nr 2A), Przyjaciół Dzieci, Spółdzielcza (nieparzyste nr 23-27), Wiosenna (bez numeru 2)
JACH Zdzisław Kazimierz - KW Prawo i Sprawiedliwość
MICHALSKI Leszek Jan - KKW SLD Lewica Razem
ZBOROWSKI Michał Robert - KWW Sławomira Sularczyka
PLUTA Andrzej Kazimierz - KWW Stanisława Ostrowskiego
SURÓWKA Lech Włodzimierz - KWW Bogusława Szpytmy
BANECKA Danuta - KWW Lubię Kłodzko
OKTAWIEC Krystyna Maria - KW Referendalni 2012
Okręg 20: Ulice: Jana Długosza (nieparzyste od nr 1-15), Józefa Kromera, Korytowska (od nr 2-6), Michała Drzymały, Ogrodowa, Słoneczna, Św. Wojciecha
SAMERDAK Emilia - KW Prawo i Sprawiedliwość
WIERZBICKA Monika Anna - KKW SLD Lewica Razem
MERCZYŃSKI Tadeusz Marek - KWW Sławomira Sularczyka
GAŁKA Przemysław Jacek - KWW Stanisława Ostrowskiego
KOŁT Danuta Maria - KWW Bogusława Szpytmy
TROCKI Józef - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
WÓJCIK Ryszard - KWW Lubię Kłodzko
TRYBUKIEWICZ Beata Iwona - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 21: Place: Plac Miast Partnerskich Ulice: Artura Grottgera, Braci Gierymskich, Nad Kanałem, Kolejowa, Niska, Jana Matejki, Waleriana Łukasińskiego (od nr 1 do nr 32), Wita Stwosza, Stroma, Wodna, Zofii Stryjeńskiej
GARBICZ Grzegorz - KW Prawo i Sprawiedliwość
ANDRASIK Teresa - KKW SLD Lewica Razem
LEŚNIAK Jarosław Tomasz - KWW Sławomira Sularczyka
BOHUŃ Edyta - KWW Stanisława Ostrowskiego
DULIAN Dorota - KWW Bogusława Szpytmy
DUDEK Dariusz Wiktor - KW Stowarzyszenia Kłodzki Komitet Obywatelski
KAROLCZAK Anna Maria - KWW Lubię Kłodzko
WIEWIÓRKA Jacek Wojciech - KW Referendalni 2012
Przeczytaj komentarze (3)
Komentarze (3)
M8rbVXZ74w