Bystrzyca Kłodzka: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Bystrzyca Kłodzka
Okręg 1: miasto Bystrzyca Kłodzka OSIEDLE SZKOLNE
KW Prawo i Sprawiedliwość - PIOTROWSKI Dariusz
KKW SLD Lewica Razem - TARACIŃSKI Krzysztof Piotr
KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe - WZIĄTEK Andrzej Czesław
KWW Osób z Niepełnosprawnością - RARUS Grzegorz Jacek
KWW Renaty Surmy - BUDNIK Piotr Roman
Okręg 2: miasto Bystrzyca Kłodzka, ulice: 1 SIERPNIA, JULIANA LEŃSKIEGO, LUDOWA, MODRZEWIOWA, OSIEDLE KOLOROWE, OSIEDLOWA, STRAŻACKA
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad Edward - KW Prawo i Sprawiedliwość
STASIEŁOWICZ Jan - KKW SLD Lewica Razem
WŁODARCZYK Włodzimierz - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kł.
CISOŃ-WOŹNIAK Justyna Elżbieta - KWW Osób z Niepełnosprawnością
CYMBALISTA Rafał Andrzej - KWW Renaty Surmy
SAJEWICZ Maria - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 3: miasto Bystrzyca Kłodzka PLAC TADEUSZA KOŚCIUSZKI, ulice: JURIJA GAGARINA, KASZTANOWA, KOSMICZNA, KRAKOWSKA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MŁYNARSKA, OGRODOWA, POLNA, SŁONECZNA, SPADZISTA, WOJSKA POLSKIEGO
KAMIŃSKI Mieczysław Adam - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
WRZESZCZ Kazimierz - KWW Osób z Niepełnosprawnością
MATYS Ewa - KWW Renaty Surmy
Okręg 4: miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: ADAMA ASNYKA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, FLORIAŃSKA, FRYDERYKA CHOPINA, GÓRNA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JULIANA TUWIMA, KOLEJOWA, KOLONIA, LUDWIKA ZAMENHOFA, SENATORSKA, STANISŁAWA MONIUSZKI, UNII LUBELSKIEJ, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA ORKANA, ZGODY
GOLEC Dorota Bożena - KW Prawo i Sprawiedliwość
ZALIŃSKA Maria Antonina - KKW SLD Lewica Razem
HODYL Agnieszka Dagmara - KWW Osób z Niepełnosprawnością
POKORA Artur Jan - KWW Renaty Surmy
PLEWA-DUBIK Monika Joanna - KWW Rozwój i Partnerstwo
DANIELAK Łukasz Piotr - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
WINCZAKIEWICZ Mirosław Michał - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej
Okręg 5: miasto Bystrzyca Kłodzka PLAC SZPITALNY, ulice: KOŚCIELNA, NADBRZEŻNA, PODMIEJSKA, PRZYJACIÓŁ, STAROBYSTRZYCKA
DROZDOWSKI Zbigniew - KW Prawo i Sprawiedliwość
PORĘBA Małgorzata Anna - KKW SLD Lewica Razem
BEŁZIUK Andrzej - KW Na Rzecz Rozwoju Dusznik-Zdroju
KORSAK Marcin - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kł.
KLAJN Jerzy Andrzej - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
BARCZUK Mariusz Antoni - KWW Osób z Niepełnosprawnością
SZCZYGIEŁ Grzegorz Sebastian - KWW Renaty Surmy
Okręg 6: miasto Bystrzyca Kłodzka PLAC MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, PLAC WOLNOŚCI, ulice: HENRYKA SIEMIRADZKIEGO, JANA PAWŁA II, KRÓTKA, KUPIECKA, MAŁY RYNEK, MIĘDZYLEŚNA, RYCERSKA, SIENNA, ŚRODKOWA
PILARCZYK Leszek Zbigniew - KW Prawo i Sprawiedliwość
BENTKOWSKA Justyna - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kł.
KRZEMIŃSKI Dariusz Mirosław - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
PŁAZIŃSKA Jolanta Anna - KWW Osób z Niepełnosprawnością
CZAPROWSKI Aleksander - KWW Renaty Surmy
KACHEL Kamil - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 7: miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: ADAMA MICKIEWICZA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAROLA ŚWIERCZEWSKIEGO, LOTNIKÓW, ODROWĄŻA, ORĘŻNA, STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ, TYSIĄCLECIA PAŃSTWA POLSKIEGO, WIDOKOWA
MORĄG Władysław - KW Prawo i Sprawiedliwość
GACEK Janusz Marcin - KKW SLD Lewica Razem
BUDNIK Grażyna Janina - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kł.
KRAWCZYK Jan Marcin - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
BŁACHOWICZ Paweł Łukasz - KWW Renaty Surmy
WÓJTOWICZ Tadeusz - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 8: miasto Bystrzyca Kłodzka ulice: 1 MAJA, KŁODZKA, MARII KONOPNICKIEJ, STEFANA OKRZEI, ZIELNA
KRUK Agnieszka Katarzyna - KW Prawo i Sprawiedliwość
LEMBICZ Daria Marta - KKW SLD Lewica Razem
BACHMAN Ewa - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kł.
KRZYSZTOFIK Halina Anna - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
KILIŃSKI Miłosz Dawid - KWW Osób z Niepełnosprawnością
IDZI Emilia Maria - KWW Renaty Surmy
Okręg 9: wsie: GORZANÓW, MIELNIK, TOPOLICE, ZABŁOCIE
JĘDRAK Agnieszka Monika - KKW SLD Lewica Razem
BIELAK Stanisław - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kł.
DUDARZ Zbigniew Stanisław - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
TERLECKA Jolanta - KWW Osób z Niepełnosprawnością
PIĘTA Jan - KWW Renaty Surmy
PIECHA Wojciech Stanisław - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 10: wsie: NOWA ŁOMNICA, PASZKÓW, POKRZYWNO, STARA ŁOMNICA, STARKÓWEK, SZCZAWINA, SZKLARKA
BŁAUTA Jarosław Paweł - KW Prawo i Sprawiedliwość
DEREŃ Agata Maria - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kł.
SKOTNICKA Beata Brygida - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
STRÓŻ Leszek Edward - KWW Renaty Surmy
DUSZA Beata Zofia - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 11: wsie: LASÓWKA, MŁOTY, MOSTOWICE, NOWA BYSTRZYCA, PIASKOWICE, PONIATÓW, PONIKWA, PORĘBA, RUDAWA, SPALONA, WÓJTOWICE, ZALESIE
WYSZYŃSKI Andrzej Grzegorz - KW Prawo i Sprawiedliwość
SZUMLIŃSKA Ewa Anna - KKW SLD Lewica Razem
SZYMCZAK-NIEDENTAL Małgorzata - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kł.
KRAKIEWICZ Adam - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
PŁOCH Władysława - KWW Renaty Surmy
WAWRYK Aleksandra - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 12: wsie: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, DŁUGOPOLE DOLNE, STARA BYSTRZYCA, WYSZKI
BURZMIŃSKI Bronisław - Komitet Wyborczy PSL
BIEŃ Adam Wojciech - KW Prawo i Sprawiedliwość
KAŹMIERSKI Marek Kornel - KWW Osób z Niepełnosprawnością
GAŁAN Janusz Andrzej - KWW Renaty Surmy
SOBCZUK Andrzej - KWW Rozwój i Partnerstwo
BAJAK Bogdan Juliusz - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
JEZIERSKI Konrad Przemysław - KW Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kł.
Okręg 13: wsie: NOWY WALISZÓW, PIOTROWICE, PŁAWNICA, STARY WALISZÓW
KRAWCZYK Michał Jan - KKW SLD Lewica Razem
LIMANÓWKA Andrzej - KWW Osób z Niepełnosprawnością
KONIUSZEK Danuta - KWW Renaty Surmy
SZKWAREK Dorota Elżbieta - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg nr 14: wsie: WILKANÓW, GÓRA IGLICZNA
LIS Mariusz Antoni - KWW Renaty Surmy
ADAMÓW Marian - KWW Rozwój i Partnerstwo
Okręg 15: wsie: BIAŁA WODA, IDZIKÓW, KAMIENNA, MARCINKÓW, MARIANÓWKA, MIĘDZYGÓRZE, SZKLARY
REGULSKI Jarosław Wojciech - KW Prawo i Sprawiedliwość
POPŁAWSKI Adam Antoni - KKW SLD Lewica Razem
SZKWAREK Jan - KWW Bystrzyckie Forum Samorządowe
KULAR Urszula Zuzanna - KWW Osób z Niepełnosprawnością
KRYTAK Marek - KWW Renaty Surmy
SOBOŃ Witold Andrzej - KWW Rozwój i Partnerstwo
Przeczytaj komentarze (1)
Komentarze (1)