Inicjatywa Młodej Prawicy: "Najlepszy Plan dla Młodych" w Kłodzku [Foto]

niedziela, 2.8.2020 13:43 2306 2

"Najlepszy plan dla młodych" - to ogólnopolska inicjatywa mająca na celu stworzenie planu uwzględniającego potrzeby osób młodych. Jej inicjatorami są przedstawiciele stowarzyszenia "Młoda Prawica", którzy w miniony czwartek, 30 lipca odwiedzili również Kłodzko.

- Wyniki ostatnich wyborów pokazały jasno, iż młodzież zagłosowała zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa. Jest to nieprzypadkowe, bo uważam, że gdzieś zapomniano o postulatach młodych ludzi - mówi Jacek Hecht, radny Rady Powiatu Kłodzkiego (Porozumienie Jarosława Gowina). -  "Najlepszy plan dla młodych" to inicjatywa ponadpartyjna i ponadpoglądowa polegająca na tym, iż w wielu miastach w Polsce przeprowadzane zostaną konsultacje z młodymi ludźmi. Jesteśmy skupieni na czterech filarach: edukacja, praca, klimat  i dialog.

- Organizując "Najlepszy Plan dla Młodych" wyszliśmy z założenia, że najlepszym będzie ten, który napiszemy wspólnie. Nie zamkniemy się gdzieś w gabinecie, w Warszawie tylko będziemy spotykać się w miastach powiatowych. Tylko w sierpniu zaplanowaliśmy 150 takich spotkań we wszystkich województwach, gdzie działa stowarzyszenie Młoda Prawica. Na takich spotkaniach, jak to w Kłodzku, chcemy zebrać najlepsze pomysły, spisać najczęściej pojawiające się postulaty i wypracować wspólny plan, który przekażemy posłom Porozumienia Jarosława Gowina - mówi Jan Strzeżek, warszawski radny Porozumienia Jarosława Gowina, przewodniczący stowarzyszenia Młoda Prawica. 

Po konferencji prasowej, jaka zorganizowana została w parku przy ul. Traugutta w Kłodzku przedstawiciele stowarzyszenia "Młoda Prawica" odwiedzili również Wałbrzych oraz Wrocław.  

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Odpowiadasz na komentarz:
czwartek, 01.01.1970 01:00
Prawicowi to są ale młodzi to już chyba minęło
Autor poniedziałek, 03.08.2020 15:54
Do koryta biegiem marsz! Milionowe dotacje czekają na nową falę pisich działaczy!
niedziela, 02.08.2020 17:54
Prawicowi to są ale młodzi to już chyba minęło