Pan Sebastian z Polanicy-Zdroju walczy o życie. Pomóżmy mu!

wtorek, 30.8.2022 22:44 2759 0

Sebastian Żabski jest narzeczonym Sylwii i ojcem 4-miesięcznej Marcelki. W połowie czerwca otrzymał wyrok: guz mózgu. Przeszedł trzy operacje. Po ostatniej jego stan się pogorszył. Został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Tak jest do dziś.

Jeden cud już się wydarzył – Sebastian żyje. Przyczyńmy się do kolejnego cudu i zbierzmy pieniądze, które pomogą mu wrócić do pełnej sprawności, aby jeszcze kiedyś mógł swobodnie porozmawiać i pobawić się z córką, a narzeczonej przygotować pyszny obiad, co jeszcze do niedawna było codziennością – apelują organizatorzy zbiórki, która ma pomóc w walce o jego życie i zdrowie. Każda wpłata się liczy. Możecie pomóc TUTAJ.

Akcję wspierają władze Polanicy-Zdroju. Przyłączyli się do niej m.in. niezawodni strażacy z Ołdrzychowic Kłodzkich, którzy zorganizowali na swoim profilu w mediach społecznościowych aukcję ozdoby dożynkowej [licytuj TUTAJ]. Na facebooku jest też grupa Wszyscy razem dla Sebastiana do której zapisało się już blisko tysiąc osób i deklarują tam swoje wsparcie. Warto ją odwiedzić TUTAJ.  [kot] 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)