komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 11 lipca 2020

Olgi, Kaliny

Pływacy z HS Team Kłodzko zdobyli w Katowicach 41 medali. Wszystko w 16-osobowym składzie [Foto]

poniedziałek, 18.11.2019 12:55 , komentarze: 4 , odsłony: 2800
kategorie artykułu:

25 złotych, 9 srebrnych i 7 brązowych - tyle medali wywalczyli zawodnicy HS Team Kłodzko, którzy  wzięli udział  w zorganizowanych 14 listopada w Katowicach, zawodach pływackich "KARLIK". Nasza drużyna zaprezentowała swoje umiejętności w 16-osobowym składzie, a trzech zawodników zostało najlepszymi pływakami turnieju.

- Multimedalistom z HS Team towarzyszyła dobra zabawa i wielkie emocje, ale również dodatkowe atrakcje w postaci zwiedzania Kopalni Guido w Zabrzu oraz Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Był czas na rywalizację i wysiłek, a potem na zasłużony odpoczynek - relacjonuje Henryk Szydłowski, trener HS Team Kłodzko. 

Maja Poręba:
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym

Iga Dąbrowska:
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Alan Żyzański:
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym

Mikołaj Woźniak:
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym

Zofia Porębska:
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
I miejsce na 50 m stylem klasycznym

Maria Wierzbicka:
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 100 m stylem motylkowym
II miejce na 100 m stylem dowolnym

Hanna Lewicka:
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
II miejsce na 100 m stylem klasycznym

Maksymilian Baranowski:
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem grzbietowym

Zofia Chilarska:
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem klasycznym

Hanna Koźlak:
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem zmiennym
III miejsce na 100 m stylem klasycznym

Jagoda Stankowska:
I miejsce na 100 m stylem motylkowym
II miejsce na 50 m stylem motylkowym

Martyna Poręba:
II miejsce na 100 m stylem klasycznym
II miejsce na 50 m stylem klasycznym

Amelia Bidowaniec:
III miejsce na 100 m stylem zmiennym
III miejsce na 100 m stylem grzbietowym

Mikołaj Szewczun:
III miejsce na 50 m stylem dowolnym
III miejsce na 100 m stylem dowolnym
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Nadia Starzak:
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym

II miejsce sztafety dziewcząt w składzie: Kornelia Rogóż, Hanna Lewicka, Maria Wierzbicka, Zofia Chilarska, Maja Poręba, Iga Dąbrowska

Foto: Piotr Bidowaniec 

 

 

Wasze komentarze

EXTRA POMYSL Brawo dla HS Team ;]
poniedziałek, 18.11.2019 19:14 autor: delfin
Wielkie brawa dla tych dzieciaków i dla trenerów :)
poniedziałek, 18.11.2019 13:43 autor:
piątek, 15.5.2020 10:30
środa, 26.2.2020 12:09
środa, 26.2.2020 12:04
poniedziałek, 17.2.2020 12:10
11
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele