komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 25 lipca 2021

Walentyny, Krzysztofa

Policjanci kontrolowali kąpieliska w naszym powiecie [Foto]

środa, 23.6.2021 20:15 , komentarze: 1 , odsłony: 2333
kategorie artykułu:

W ramach dolnośląskiej kampanii "Bezpieczny wypoczynek nad wodą”, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Policji w Kłodzku wspólnie z przedstawicielem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w tym tygodniu skontrolowali kąpieliska znajdujące się na terenie naszego powiatu. Mając na uwadze bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą, działania takie będą sukcesywnie powtarzane.

- Słoneczna aura panująca obecnie na terenie naszego kraju przyciąga nad wodę wiele osób, którzy w taki sposób chcą rozpocząć czas urlopu. W trosce o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku wraz z przedstawicielem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego skontrolowali akweny wodne znajdujące się na terenie powiatu kłodzkiego, między innymi zalew w Dzikowcu, kąpielisko w Radkowie, akweny w obrębie plaży w Gorzuchowie i byłej żwirowni w Bierkowcach. Służby sprawdzały między innymi czy na terenie kąpielisk znajdują się prawidłowe oznakowania oraz czy osoby wypoczywające bezpiecznie korzystają z infrastruktury terenu i kąpieli wodnych - informuje asp. sztab. Joanna Bielak z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Policjanci zapowiadają, że te i inne akweny wodne w naszym powiecie będą przez nich kontrowane przez cały okres wakacyjny.

 

 

Wasze komentarze

Ach to co kontroluje Policja a co WOPR? Warto napisać itd.
piątek, 02.07.2021 10:19 autor: MAREK