komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 20 kwietnia 2021

Czeslawa, Agnieszki

Policjanci zwracają się z apelem do kierujących o bezpieczną i ostrożną jazdę

czwartek, 8.4.2021 08:40 , komentarze: 0 , odsłony: 128
kategorie artykułu:

Panująca obecnie aura sprawia, że warunki na drodze się zmienne i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i rozsądku za kierownicą, a także o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Apel mundurowi kierują również do pieszych, by nie wchodzili bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd. Nawet na przejściu dla pieszych należy się upewnić, czy kierujący zdąży wyhamować.

6 kwietnia na terenie powiatu kłodzkiego funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego z kłodzkiej komendy  w ciągu jednego dnia przeprowadzili 45 kontroli drogowych pojazdów, przeprowadzili 43 kontrole stanu trzeźwości kierujących pojazdami, nałożyli 34 mandaty karne. Na terenie powiatu kłodzkiego odnotowano 6 kolizji drogowych.

Przypominamy o konieczności  zachowania ostrożności i rozsądku za kierownicą oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Przypominamy również pieszym  i rowerzystom, że są niechronionymi uczestnikami ruchu i w ich przypadku lekceważenia przepisów ruchu drogowego, może dojść do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Dlatego policjanci kłodzkiej drogówki konsekwentnie eliminują z ruchu kierowców, którzy za nic mają przepisy prawa o ruchu drogowym. 

Policjanci zwracają się z apelem do kierujących o bezpieczną i ostrożną jazdę.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
poniedziałek, 19.4.2021 09:35
poniedziałek, 19.4.2021 08:57
piątek, 16.4.2021 13:42