PRACA - Konserwator Hotelowy

poniedziałek, 21.10.2019 13:15 2055

Villa Alina Medical&SPA to luksusowy kameralny pensjonat z centrum Wellness w uzdrowiskowej parkowej części jednego z najlepszych kurortów Kotliny Kłodzkiej. Obiekt ze stylowymi Apartamentami oraz klimatyczną kawiarnią w oranżerii, zlokalizowany nieopodal Kłodzka, Dusznik Zdrój, Zieleńca, Kudowy Zdrój i Czarnej Góry, oferuje bogaty wachlarz możliwości wypoczynku i rekreacji: e-rowery, narty, fitness, zwiedzanie zabytków i atrakcji krajobrazowych, połączone z zabiegami medycyny estetycznej, w tym oferta odmładzania i odchudzania najnowszej generacji laserami leczniczymi.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KONSERWATOR HOTELU

Zakres obowiązków:

  • opieka nad stanem technicznym budynku, sprzętem, urządzeniami gospodarczymi
  • drobne prace modernizacyjne na terenie obiektu
  • drobne prace porządkowe
  • drobne prace remontowe
  • usuwanie bieżących uszkodzeń i awarii w zakresie urządzeń wodno-kanalizacyjnych / instalacji elektrycznej / klimatyzacji oraz instalacji grzewczej / aparatury SPA

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • elastyczność oraz dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • uczciwość i dokładność
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowym miejscu
  • premię uznaniową
  • możliwość nadgodzin

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać mailowo: alina.poltorak@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.