PRACA - Specjalista ze znajomością rosyjskiego

czwartek, 18.7.2019 15:42 397

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Specjalista ze znajomością rosyjskiego
(miejsce pracy: Bielawa)

Obowiązki:

  • Księgowanie transakcji bankowych;
  • Rozliczanie dokumentów klientów i dostawców;
  • Przygotowywanie i weryfikacja płatności do dostawców
  • Zapewnienie przestrzegania procedur weryfikacji transakcji;
  • Pomoc przy księgowym zamykaniu miesiąca;
  • Ścisła współpraca z działami finansowymi w innych lokalizacjach LE.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego;
  • Znajomość ogólnych procedur księgowych;
  • Umiejętność organizowania pracy i ustalania priorytetów przydzielonych zadań;
  • Zwracanie uwagi na szczegóły i dokładność;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz jako członek zespołu.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy;
  • Ambitne wyzwania i możliwość rozwoju.

Aplikacje należy przesyłać na adres e-mail:

snapierska@lincolnelectric.eu

do dnia 31 lipca 2019r.