PRACA w KENT-PAK

środa, 23.10.2019 12:00 2119

Firma, będąca producentem opakowań na rynku od 2004 roku w związku z nową wdrażaną inwestycją i dalszym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska:

Operatora składarko – sklejarki

Operatora maszyny sztancującej

Pomocnika Operatora Maszyny

Miejsce pracy: Bardo
Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn,
  • Nadzór i kontrola jakości produktu,
  • Ustawianie właściwych parametrów maszyny,
  • Produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktu,
  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy,
  • Dbałość o stan techniczny maszyn,
  • Czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

    Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku pracy mile widziane,
  • podstawowe zdolności mechaniczne,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • przyjazną pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ubezpieczenie w zakresie opieki medycznej refundowane w wysokości 75% przez pracodawcę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą e-mail: biuro@kentpak.pl.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres (maksymalnie 12 miesięcy) na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KENT-PAK OPAKOWANIA SP. Z O.O. z siedzibą w Bardo przy ul. Fabryczna 18 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.